آخرین بروزرسانی: 1399/3/10

یكي از نكات كليدي در راستاي افزايش اشتغال فارغ التحصيلان دانشگاهي، شناسايي بازار كار مناسب، مشاوره و هدايت شغلي براي دستيابي به كار متناسب با توانمندي ها و علايق فارغ التحصيلان دانشگاهي مي باشد. همچنين با توجه به رشد تعداد فارغ التحصيلان دانشگاهي، تخصصي تر شدن كار و حركت به سمت كسب و كارها بر پايه فناوري هاي پيشرفته، توسعه مراكز رشد و شركت هاي دانش بنيان و لزوم توسعه و بهره وري صنايع كشور، ايجاد ساختارها و مراكز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي، امري ضروري است؛ لذا در اين راستا مركز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي دانشگاه صنعتی شاهرود، به عنوان اولين و تنها مركز كاريابي تخصصي دانشگاهي استان سمنان راه اندازی و فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات به دانشجویان و فارغ التحصیلان در راستای بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه و آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار از تابستان 1399 آغاز نموده است. یکی از راهبردهای اصلی این مرکز طرح تحول ارتقا مهارت افزایی و توانمندی دانشجویان و دانش آموختگان متناسب با نیازهای صنعت و جامعه و توسعه اشتغال پذیری دانش آموختگان است.

از مهم ترین برنامه های این مرکز می توان به برگزاری دوره های توانمندسازی، مهارت آموزی و کارآفرینی برای گروه های مختلف و ارائه خدمات جامع کاریابی و در نهایت معرفی افراد توانمند به سازمان ها و واحدهای صنعتی اشاره کرد. این مرکز همچنین خدمات ارزنده ای را به واحدهای متقاضی نیروی کار شامل معرفی افراد مستعد و توانمند جهت استخدام در آن واحد، توانمندسازی و ارائه آموزش های تخصصی لازم به افراد کارجو متناسب با نیاز واحد صنعتی موردنظر و ارائه برنامه توسعه فردی در جهت بهبود عملکرد افراد ارائه خواهد داد. کارفرمایان و واحدهای صنعتی متقاضی نیروی کار و نیز افراد کارجو می توانند با مراجعه به سایت این مرکز و با تکمیل و ارسال اطلاعات خود از این خدمات استفاده نمایند.

 

شرح وظایف

ارائه خدمات تخصصی مشاوره شغلی و بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان جهت یافتن فرصت های شغلی بهتر

معرفی جویندگان کار فاقد مهارت به مراکز مهارت آموزی دانشگاهی

امور مربوط به بیمه بیکاری

امور مربوط به لغو تعهد خدمت دانش آموختگان (آزادسازی مدرک تحصیلی)

ساماندهی دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان

 ارائه خدمات جامع کاریابی(جایابی)

 سامان دهی کار پاره وقت/تمام وقت تخصصی

 برگزاری سمینارهای عمومی کاریابی و استخدام با حضور کارآفرینان و صنعتگران برتر جهت ارائه راهکارهای ورود به بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان

 برگزاری نمایشگاه کار

 برگزاری مسابقات طرح و ایده

 هماهنگی با سازمان آموزش فنی حرفه ای به منظور توسعه دوره های مهارتی آموزشی متناسب با نیازهای بازار کار

 

آخرین بروزرسانی: 1399/5/20

فرم اطلاعات کارجویان (1399/03/24)

لطفا پس از تکمیل فرم جهت بررسی به ایمیل jobcenter@shahroodut.ac.ir ارسال گردد.

فرم درخواست نیروی کار و اطلاعات کارفرمایان (1399/03/24)

لطفا پس از تکمیل فرم به ایمیل jobcenter@shahroodut.ac.ir ارسال گردد.

فرم رزومه کارجویان (1399/03/24)

لطفا پس از تکمیل فرم جهت بررسی به ایمیل jobcenter@shahroodut.ac.ir ارسال گردد.

 

فراخوان فرصت های شغلی و همکاری در حوزه ژئوماتیک و IT (1399/05/20)

ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی،حمل و نقل پیشرفته با همکاری مرکز نوآوری ژئوماتیک گیتا فراخوانی را برای فرصت های شغلی و همکاری در حوزه های مختلف به ویژه ژئوماتیک و IT ارائه نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://expert.gitaic.com مراجعه نمائید.

درخواست نیرو شرکت توسعه نوین صنعت پارس کالا (سیم و کابل ایوان خراسان) (1399/04/23)

شرکت توسعه نوین صنعت پارس کالا ایوانکی جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی مواد دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی صنعتی سازان سمنان (1399/04/21)

شرکت صنعتی سازان سمنان جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی برق و مهندسی صنایع دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت دانش بنیان بنیان سازان شاهوار (1399/04/18)

شرکت بنیان سازان شاهوار شاهرود جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی مواد و حسابداری دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت کندر سمنان (1399/04/11)

شرکت تولیدی کندر سمنان جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی شیمی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت فرآوری معدنی پرشیا اروپا (1399/04/11)

شرکت فرآوری معدنی پرشیا اروپا جهت تکمیل کادر خود در مشاغل مهندس شیمی، مهندس مکانیک و حسابدار دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تلاشگران سپهر شاهرود (1399/03/24)

شرکت تلاشگران سپهر جهت تکمیل کادر خود در مشاغل مهندس مکانیک، تراشکار ماهر، جوشکار ماهر، مونتاژکار ماهر و انباردار دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

آخرین بروزرسانی: 1399/4/11

کارفرمایان و صاحبان محترم مشاغل می توانند از طریق تکمیل فرم به نشانی ذیل نسبت به ثبت آگهی های شغلی و درخواست نیروی کار موردنیاز خود اقدام نمایند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTUxcMq8YVc4zH9RQuQZ2U08leE722i27QpQ6o2wJ23P5sRg/viewform

  

                          

آخرین بروزرسانی: 1399/6/26

کارجویان شامل دانشجویان، دانش آموختگان و سایر افراد جویای کار  می توانند از طریق لینک ذیل، نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات خود جهت معرفی و استخدام در سازمان ها و واحدهای صنعتی اقدام نمایند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7c_RSAwHKtizsLiQ0DmUjnJALKVKy4ByZ0nWw6FzSAwI_kQ/viewform

آخرین بروزرسانی: 1399/2/24
Document
تکمیل اطلاعات و ثبت نامنام: نام خانوادگی:
کد ملی: شماره همراه:
ایمیل: رشته تحصیلی:
مقطع تحصیلی: محل تحصیل یا کار:
ثبت نام در:
هزینه ثبت نام:
توضیحات:

آخرین بروزرسانی: 1399/3/10

سامانه کاریابی های داخلی

دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سامانه کاریابی های خارجی

دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سامانه ملی کارآموزی

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سامانه کارورزی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آخرین بروزرسانی: 1399/3/10