آخرین بروزرسانی: 1399/10/17

یكي از نكات كليدي در راستاي افزايش اشتغال فارغ التحصيلان دانشگاهي، شناسايي بازار كار مناسب، مشاوره و هدايت شغلي براي دستيابي به كار متناسب با توانمندي ها و علايق فارغ التحصيلان دانشگاهي مي باشد. همچنين با توجه به رشد تعداد فارغ التحصيلان دانشگاهي، تخصصي تر شدن كار و حركت به سمت كسب و كارها بر پايه فناوري هاي پيشرفته، توسعه مراكز رشد و شركت هاي دانش بنيان و لزوم توسعه و بهره وري صنايع كشور، ايجاد ساختارها و مراكز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي، امري ضروري است؛ لذا در اين راستا مركز هدايت شغلي و كاريابي تخصصي دانشگاه صنعتی شاهرود، به عنوان اولين و تنها مركز كاريابي تخصصي دانشگاهي استان سمنان راه اندازی و فعالیت خود را با تمرکز بر ارائه خدمات به دانشجویان و فارغ التحصیلان در راستای بهبود ارتباط صنعت و دانشگاه و آماده سازی افراد برای ورود به بازار کار از تابستان 1399 آغاز نموده است. یکی از راهبردهای اصلی این مرکز طرح تحول ارتقا مهارت افزایی و توانمندی دانشجویان و دانش آموختگان متناسب با نیازهای صنعت و جامعه و توسعه اشتغال پذیری دانش آموختگان است.

از مهم ترین برنامه های این مرکز می توان به برگزاری دوره های توانمندسازی، مهارت آموزی و کارآفرینی برای گروه های مختلف و ارائه خدمات جامع کاریابی و در نهایت معرفی افراد توانمند به سازمان ها و واحدهای صنعتی اشاره کرد. این مرکز همچنین خدمات ارزنده ای را به واحدهای متقاضی نیروی کار شامل معرفی افراد مستعد و توانمند جهت استخدام در آن واحد، توانمندسازی و ارائه آموزش های تخصصی لازم به افراد کارجو متناسب با نیاز واحد صنعتی موردنظر و ارائه برنامه توسعه فردی در جهت بهبود عملکرد افراد ارائه خواهد داد. کارفرمایان و واحدهای صنعتی متقاضی نیروی کار و نیز افراد کارجو می توانند با مراجعه به سایت این مرکز و با تکمیل و ارسال اطلاعات خود از این خدمات استفاده نمایند.

شرح وظایف

ارائه خدمات تخصصی مشاوره شغلی و بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان جهت یافتن فرصت های شغلی بهتر

معرفی جویندگان کار فاقد مهارت به مراکز مهارت آموزی دانشگاهی

امور مربوط به بیمه بیکاری

امور مربوط به لغو تعهد خدمت دانش آموختگان (آزادسازی مدرک تحصیلی)

ساماندهی دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان

 ارائه خدمات جامع کاریابی(جایابی)

 سامان دهی کار پاره وقت/تمام وقت تخصصی

 برگزاری سمینارهای عمومی کاریابی و استخدام با حضور کارآفرینان و صنعتگران برتر جهت ارائه راهکارهای ورود به بازار کار به دانشجویان و دانش آموختگان

 برگزاری نمایشگاه کار

 برگزاری مسابقات طرح و ایده

 هماهنگی با سازمان آموزش فنی حرفه ای به منظور توسعه دوره های مهارتی آموزشی متناسب با نیازهای بازار کار

 

آخرین بروزرسانی: 1400/8/11

فرم اطلاعات کارجویان (1399/03/24)

لطفا پس از تکمیل فرم جهت بررسی به ایمیل jobcenter@shahroodut.ac.ir ارسال گردد.

فرم درخواست نیروی کار و اطلاعات کارفرمایان (1399/03/24)

لطفا پس از تکمیل فرم به ایمیل jobcenter@shahroodut.ac.ir ارسال گردد.

فرم رزومه کارجویان (1399/03/24)

لطفا پس از تکمیل فرم جهت بررسی به ایمیل jobcenter@shahroodut.ac.ir ارسال گردد.

 

درخواست نیرو مجموعه استخراج و تولید کاتد چاه موسی(شرکت فناپ) شاهرود (1400/08/11)

مجموعه استخراج و تولید کاتد چاه موسی جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، حسابداری و مدیریت مالی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت بومی سازان آوای هوشمند رایکا شاهرود (1400/08/01)

شرکت بومی سازان آوای هوشمند رایکا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات وبرنامه نویسی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان سمنان- شاهرود (1400/08/01)

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان سمنان جهت تکمیل کادر خود در رشته های حسابداری و مدیریت کسب و کار دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو دانشگاه صنعتی شاهرود (1400/07/19)

آزمایشگاه تحقیقاتی سازه دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شاهرود جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی عمران دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت مجانس سمنان (1400/07/14)

شرکت مجانس جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی صنایع و طراحی صنعتی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت پیشگامان صنعت ویستهم شاهرود (1400/07/03)

شرکت پیشگامان صنعت ویستهم جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی کامپیوتر دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت پیشگامان صنعت ویستهم شاهرود (1400/06/17)

شرکت پیشگامان صنعت ویستهم جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تعاونی اینترنتی شبکه گستر درنا شاهرود (1400/06/01)

شرکت تعاونی اینترنتی شبکه گستر درنا جهت تکمیل کادر خود در رشته حسابداری دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین شاهرود (1400/05/06)

شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مکاترونیک،مهندسی برق و مهندسی رباتیک دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت توربو ژنراتور شاهرود (1400/04/20)

شرکت توربو ژنراتور جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی برق و مهندسی مکانیک دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت توسعه منابع انرژی توان-گروه صنعتی شهید عارفی (ذوب فلزات فجر) (1400/04/15)

شرکت توسعه منابع انرژی توان جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی معدن، مکانیک، برق، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، عمران، مواد، صنایع، ایمنی، مکاترونیک، حقوق، مدیریت، حسابداری، فیزیک، شیمی و زمین شناسی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت توسعه منابع انرژی توان-گروه صنعتی شهید عارفی (ذوب فلزات فجر) شاهرود (1400/02/12)

شرکت توسعه منابع انرژی توان جهت تکمیل کادر خود در رشته زمین شناسی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا سمنان (1400/02/06)

شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک و مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت صنایع معدنی نوظهورشاهرود (1400/01/25)

شرکت صنایع معدنی نوظهور جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت توسعه منابع انرژی توان-گروه صنعتی شهید عارفی (ذوب فلزات فجر) شاهرود (1400/01/17)

شرکت توسعه منابع انرژی توان جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی معدن، شیمی و بهداشت دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

 

درخواست نیرو مجتمع مس چاه موسی شاهرود (1399/12/26)

مجتمع مس چاه موسی جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی معدن، شیمی کاربردی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، حسابداری و مدیریت دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو دانشگاه صنعتی شاهرود (1399/12/24)

آزمایشگاه تحقیقاتی سازه دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شاهرود جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی عمران دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت همیار موتور شاهرود (1399/12/03)

شرکت همیار موتور جهت تکمیل کادر خود در رشته حسابداری دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تعاونی اینترنتی شبکه گستر درنا شاهرود/سمنان (1399/11/29)

شرکت تعاونی اینترنتی شبکه گستر درنا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، حسابداری، مهندسی صنایع و مدیریت دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا سمنان (1399/11/28)

شرکت صنایع اتومبیل سازی فردا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع و مدیریت دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت ابتکار صنعت لاستیک سمنان (1399/11/12)

شرکت ابتکار صنعت لاستیک جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی شیمی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت کانی صنعت شاهوار شاهرود (1399/11/11)

شرکت کانی صنعت شاهوار جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی معدن و زمین شناسی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی کندر سمنان (1399/11/04)

شرکت تولیدی کندر جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی شیمی، صنایع چاپ و الکترونیک دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت کاشی سمنان (1399/11/01)

شرکت کاشی جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت بومی سازان آوای هوشمند رایکا شاهرود (1399/10/30)

شرکت بومی سازان آوای هوشمند رایکا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات وبرنامه نویسی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت فروسیلیس ایران (سمنان) (1399/10/29)

شرکت فروسیلیس ایران جهت تکمیل کادر خود در رشته بهداشت حرفه ای دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی صنعتی سازان سمنان (1399/10/29)

شرکت تولیدی صنعتی سازان جهت تکمیل کادر خود در رشته مدیریت صنعتی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت آذرخش قطعه شاهرود (1399/10/24)

شرکت آذرخش قطعه جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی مواد دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی صنعتی سازان سمنان (1399/10/15)

شرکت تولیدی صنعتی سازان جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی مواد دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت اورس محرک شاهوار شاهرود (1399/09/18)

شرکت اورس محرک شاهوار جهت تکمیل کادر خود در رشته های حسابداری و مدیریت دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی صنعتی سازان سمنان (1399/09/18)

شرکت تولیدی صنعتی سازان جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت توربو ژنراتور شاهرود (1399/09/17)

شرکت توربو ژنراتور جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا سمنان (1399/09/16)

شرکت صنایع لاستیکی پارمیدا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مکاترونیک، مهندسی صنایع و مدیریت کسب و کار دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین شاهرود (1399/09/16)

شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مکاترونیک،مهندسی برق و مهندسی رباتیک دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت آریا ترانسفو شرق و قدرت سمنان (1399/08/26)

شرکت آریا ترانسفو شرق و قدرت جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت آپادانا کاوش ایرانیان (1399/08/07)

شرکت آپادانا کاوش ایرانیان جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی معدن، مکانیک، صنایع، ایمنی، برق، عمران، معماری، کامپیوتر، اقتصاد، مدیریت کسب و کار و حسابداری دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت فنر لول ایران (دامغان) (1399/08/05)

شرکت فنر لول ایران جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت دانش بنیان سمند پروژه شاهرود (1399/08/05)

شرکت دانش بنیان سمند پروژه جهت تکمیل کادر خود در رشته مدیریت بازرگانی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی بازرگانی شمیم کویر شاهرود (1399/08/05)

شرکت تولیدی بازرگانی شمیم کویر جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو گروه نرم افزاری فاراد شاهرود (1399/08/05)

گروه نرم افزاری فاراد جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت صنایع معدنی نو ظهور شاهرود (1399/08/05)

شرکت صنایع معدنی نو ظهور جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین شاهرود (1399/08/05)

شرکت تولیدی طب پلاستیک نوین جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی برق دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

فراخوان فرصت های شغلی و همکاری در حوزه ژئوماتیک و IT (1399/05/20)

ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی،حمل و نقل پیشرفته با همکاری مرکز نوآوری ژئوماتیک گیتا فراخوانی را برای فرصت های شغلی و همکاری در حوزه های مختلف به ویژه ژئوماتیک و IT ارائه نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://expert.gitaic.com مراجعه نمائید.

درخواست نیرو شرکت توسعه نوین صنعت پارس کالا ایوانکی (سیم و کابل ایوان خراسان) (1399/04/23)

شرکت توسعه نوین صنعت پارس کالا جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق و مهندسی مواد دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تولیدی صنعتی سازان سمنان (1399/04/21)

شرکت صنعتی سازان جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی برق و مهندسی صنایع دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت دانش بنیان بنیان سازان شاهوار شاهرود (1399/04/18)

شرکت دانش بنیان بنیان سازان شاهوار جهت تکمیل کادر خود در رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی مواد و حسابداری دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت کندر سمنان (1399/04/11)

شرکت تولیدی کندر جهت تکمیل کادر خود در رشته مهندسی شیمی دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت فرآوری معدنی پرشیا اروپا میامی (1399/04/11)

شرکت فرآوری معدنی پرشیا اروپا جهت تکمیل کادر خود در مشاغل مهندس شیمی، مهندس مکانیک و حسابدار دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

درخواست نیرو شرکت تلاشگران سپهر شاهرود (1399/03/24)

شرکت تلاشگران سپهر جهت تکمیل کادر خود در مشاغل مهندس مکانیک، تراشکار ماهر، جوشکار ماهر، مونتاژکار ماهر و انباردار دعوت به همکاری می نماید. لازم به ذکر است کارجویان و متقاضیان پس از ارسال مشخصات خود، جهت ادامه روند کاری و تحویل مدارک خود الزاما به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه واقع در ساختمان معاونت پژوهشی مراجعه نمایند.

آخرین بروزرسانی: 1399/4/11

کارفرمایان و صاحبان محترم مشاغل می توانند از طریق تکمیل فرم به نشانی ذیل نسبت به ثبت آگهی های شغلی و درخواست نیروی کار موردنیاز خود اقدام نمایند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScTUxcMq8YVc4zH9RQuQZ2U08leE722i27QpQ6o2wJ23P5sRg/viewform

  

                          

آخرین بروزرسانی: 1399/6/26

کارجویان شامل دانشجویان، دانش آموختگان و سایر افراد جویای کار  می توانند از طریق لینک ذیل، نسبت به تکمیل و بارگذاری اطلاعات خود جهت معرفی و استخدام در سازمان ها و واحدهای صنعتی اقدام نمایند.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe7c_RSAwHKtizsLiQ0DmUjnJALKVKy4ByZ0nWw6FzSAwI_kQ/viewform

آخرین بروزرسانی: 1400/6/20
آخرین بروزرسانی: 1400/6/20
آخرین بروزرسانی: 1399/3/10

سامانه کاریابی های داخلی

دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سامانه کاریابی های خارجی

دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سامانه ملی کارآموزی

سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

سامانه کارورزی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

آخرین بروزرسانی: 1399/3/10
پاسخ: با سلام؛ لطفا جهت ثبتنام در مرکز هدایت شغلی و کاریابی تخصصی دانشگاه از طریق تب «کارجویان« صفحه مرکز اقدام نمائید و برای ارسال فایل رزومه خود از طریق تب «تابلو اعلانات» صفحه مرکز «فرم رزومه کارجویان» را تکمیل و جهت بررسی به آدرس ایمیل قرار داده شده ارسال نمائید. پس از بررسی رزومه، در صورت وجود فرصت شغلی متناسب با رشته تحصیلی و توانمندی کارجو، از طرف مرکز به کارجویان اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ: با سلام؛ لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطمینان از ثبتنام خود در مرکز با شماره 32300330-023 تماس حاصل فرمائید.
پاسخ: با سلام؛ پس از ثبتنام و ارسال رزومه کارجو برای مرکز، پس از بررسی رزومه، در صورت وجود فرصت شغلی متناسب با رشته تحصیلی و توانمندی کارجو، از طرف مرکز به کارجویان اطلاع رسانی خواهد شد.
پاسخ: با سلام؛ لطفا جهت ثبتنام در مرکز هدایت شغلی و کاریابی تخصصی دانشگاه از طریق تب «کارجویان« صفحه مرکز اقدام نمائید و برای ارسال فایل رزومه خود از طریق تب «تابلو اعلانات» صفحه مرکز «فرم رزومه کارجویان» را تکمیل و جهت بررسی به آدرس ایمیل قرار داده شده ارسال نمائید. پس از بررسی رزومه، در صورت وجود فرصت شغلی متناسب با رشته تحصیلی و توانمندی کارجو، از طرف مرکز به کارجویان اطلاع رسانی خواهد شد.