اخبار و رويدادها: دیدار هیات رئیسه با اعضای هیأت علمی دانشكده مهندسی برق و رباتیك دانشگاه صنعتی شاهرود

دیدار هیات رئیسه با اعضای هیأت علمی دانشكده مهندسی برق و رباتیك دانشگاه صنعتی شاهرود
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹- ۱۳:۲۴:۰۹

دیدار هیات رئیسه با اعضای هیأت علمی دانشكده مهندسی برق و رباتیك دانشگاه صنعتی شاهرود

هیات رئیسه دانشگاه صنعتی شاهرود با اعضای هیات علمی دانشكده مهندسی برق و رباتیك این دانشگاه دیدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود، در ادامه سلسله جلسات دوره ای هیات رئیسه دانشگاه با شورای دانشكده ها، رئیس به همراه اعضای هیات رئیسه این دانشگاه روز دوشنبه 4 اسفند ماه جاری با اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی برق در سالن اجتماعات کوثر دانشگاه، با حفظ شرایط و الزامات بهداشتی دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه دكتر علیرضا احمدی فرد رئیس دانشكده مهندسی برق و رباتیك دانشگاه گزارشی مبسوط از عملکرد یکسال اخیر دانشکده و برنامه های در دست اقدام ارائه نمودند. ایشان با ذکر توانمندیها و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری دانشکده، آماری از تعداد دانشجویان و فعالیتهای اساتید در حوزه های مختلف انتشار مقالات و کتب انجام طرحهای تحقیقاتی و قراردادهای پژوهشی ارائه و در پایان از مشکلات و مسایل موجود و نیز برنامه های در دست اقدام دانشکده مطالبی را به اطلاع حاضران در جلسه رساندند.

طی این دیدار دكتر محمد مهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود، ضمن تشكر از رئیس و اعضای هیأت علمی دانشكده بیان داشت: اساس تصمیم سازی در فضای دانشگاه شوراهای تخصصی نطیر شورای آموزشی و پژوهشی هستند، و همکاران هیأت علمی با شرکت در جلسات و ارائه پیشنهادات خود می توانند در تصمیمات دانشگاه مشارکت داشته باشد.

ایشان با اشاره به فعالیتهای صورت گرفته در دانشکده برق در بخشهای مختلف، توجه ویژه همکاران را به تقویت همکاریهای آموزشی، پژوهشی و فناوری جلب نمود و افزود: هر یک از اعضا باید با توجه به توانمندی که دارد در روند پیشرفت اهداف دانشگاه در حوزه های مختلف به ویژه در تولید علم، تاسیس شرکتهای دانش بنیان، کارآفرینی و مهارت افزایی و تشکیل قطبهای علمی فعالیت نمایند و این از ضروریات دانشگاه پویا و فعال است.

دکتر فاتح در بخش دیگر از صحبتهای خود اظهار داشت حسن برگزاری این جلسات و نشست و بحث و گفتگو با اعضای هیأت علمی و شنیدن نقطه نظرات و انتقادات مسیر پیشرو را مشخص می کند و از این گونه موارد استقبال می کند.

در طی این نشست كه با هدف هم فكری و هم اندیشی در جهت بررسی مشكلات موجود و ارائه راهكارهای اجرایی برگزار شد برخی از اعضای هیأت علمی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و اعضای هیات رئیسه دانشگاه به سوالات مطرح شده از سوی اعضای هیات علمی در حوزه تخصصی خود پاسخ دادند.

photo_2021-02-23_13-50-06

12345