اخبار و رويدادها: پنجاه و هفتمین همایش سلامت و زندگی شهرستان شاهرود برگزار شد.

پنجاه و هفتمین همایش سلامت و زندگی شهرستان شاهرود برگزار شد.
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹- ۰۷:۵۸:۲۷

پنجاه و هفتمین همایش سلامت و زندگی شهرستان شاهرود برگزار شد.

پنجاه و هفتمین همایش سلامت و زندگی شهرستان شاهرود و چهارمین سری از این سلسله همایش ها به صورت مجازی، با موضوع سلامت جنسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود، پنجاه و هفتمین همایش سلامت و زندگی شهرستان شاهرود و چهارمین سری از این سلسله همایش ها، به همت این دانشگاه و همیاری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود روز سه شنبه 17 تیرماه 1399 با موضوع سلامت جنسی به صورت مجازی برگزار شد. دکتر ناصر مقربیان جراح کلیه و مجاری ادرار و فلوشیب فوق تخصصی ناباروری و مشکلات جنسی مردان، به عنوان سخنران این همایش در خصوص اهمیت سلامت جنسی در تحکیم بنیان خانواده به بیان نکات ارزشمندی پرداخت.

با توجه به اهمیت آموزش در دوران کرونا، مبحث سلامت و آموزش پیرامون آن در صورتی کارامد خواهد بود که این آموزش ها از خانواده در موضوعاتی از قبیل سلامت جنسی که یکی از شاخصه های مهم رضایتمندی در بین همسران می باشد، به عنوان اولین نهاد اجتماعی آغاز شود. ضمن آنکه این موضوع در جامعه ایرانی از حساسیت های فرهنگی نیز برخوردار است.

بر این اساس با توجه به اینکه بستر فضای مجازی از قابلیت ویژه ای برای توسعه چنین آموزش هایی برخوردار است، همایش سلامت و زندگی به صورت مجازی پذیرای مخاطبانی از اقصی نقاط کشور می باشد، که این مهم بیان کننده نقش دانشگاه صنعتی شاهرود به عنوان دانشگاهی پیشرو در توسعه آموزش مجازی فارغ از محدودیت های مکانی است.

8 

12345