اخبار و رويدادها: چهارمین مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه
ورود به سايت

چهارمین مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸- ۱۴:۳۰:۲۸

چهارمین مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه

مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه برای چهارمین بار در 14 استان کشور و با همکاری21 واحد سازمانی جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود و به استناد سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه برای چهارمین بار در 14 استان کشور و با همکاری21 واحد سازمانی جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.

این مسابقات با هدف تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت های ارتباطی، ایده پردازی، فن بیان و خلاقیت های دانشجویی ، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت و برقراری ارتباط بین دانشگاه و صاحبان صنایع و سرمایه گذاری و بازاریابی ایده های دانشجویی برگزار می شود.

م رحله مقدماتی این دور از مسابقات در 21 واحد جهاد دانشگاهی از جمله آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، امیرکبیر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خواجه نصیرالدین طوسی، خوزستان، زنجان، سمنان، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، علامه طباطبایی، علم و صنعت، قزوین، کردستان، استان مرکزی، همدان، هنر و یزد برگزار می‌شود.

براساس این فراخوان، تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در همه رشته های مصوب که از ابتدای سال 1394 تا پایان مهرماه 1398 از پایان نامه خود دفاع کرده باشند و دانشجویانی که پروپزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان آبان ماه  1398 به تصویب رسانده اند نیز می توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند.

گفتنی است تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان نامه های مقطع کارشناسی مورد پذیرش نخواهد بود.

همچنین فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند.

لازم به ذکر است مرحله مقدماتی مسابقات طی ماه‌های آبان، آذر و دی ماه سال جاری توسط واحدهای جهاد دانشگاهی برگزار می شود و مرحله نیمه نهایی مسابقات تا پایان سال جاری اجرا خواهد شد و مرحله نهایی مسابقات بهار 1399 برگزار خواهد شد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات، دبیرخانه مسابقات ضمن کسب مجوز از دانشگاه کوئینزلند به عنوان صاحب امتیاز معنوی آن، دستورالعمل اجرایی مسابقات را بر اساس شاخص های مسابقات بین المللی و استانداردهای دانشگاه کوئیزلند مورد بازبینی قرار داده است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه مسابقات مستقر در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به شماره تلفن 66952727 و یا با واحدهای مجری این مسابقات در سراسر کشور با شماره های ذیل حاصل نمایند.

همچنین لازم به توضیح است واجدان شرایط می‌توانند برای ثبت نام از 20 مهرماه تا 20 آبان ماه به دفاتر جهاد دانشگاهی در واحدهای معرفی شده مراجعه نمایند.

www.isba.ir

photo_۲۰۱۹-۱۱-۰۳_۱۳-۴۰-۴۸_1

12345