اخبار و رويدادها: تمدید سنوات دانشجویان ارشد و دکتری و آخرین مهلت تحویل فرم تعیین داور

تمدید سنوات دانشجویان ارشد و دکتری و آخرین مهلت تحویل فرم تعیین داور
دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱- ۱۱:۳۸:۳۸مهلت ارائه برای تمدید سنوات و تحویل فرم های تعیین داور دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده مهندسی معدن، نفت و ژئوفیزیک اعلام شد

 

تمامی دانشجویانی که قصد دفاع تا پایان این ترم را دارند در صورتی که هنوز تعیین داور نشده اند فقط تا شنبه 10 دی ماه فرصت دارند فرم تعیین داور را تکمیل کرده و بعد از امضای استاد راهنما به مدیرگروه تحویل دهند. در غیر اینصورت مجاز به دفاع نخواهند بود.

ترم 6 ارشد:

دانشجویان ارشد که ترم آینده ترم 6 آنها می شود، می بایست تا 1بهمن درخواست تمدید سنوات خود را در سیستم گلستان -قسمت پیشخوان خدمت-منوی بررسی مشکلات آموزشی-گزینه تمدید سنوات، ارسال کنند تا استاد راهنما تایید کند.(تا تایید استاد راهنما پیگیر باشید)

ترم  ارشد7 و بالاتر و ترم 11 دکتری  و بالاتر:

این دانشجویان باید در سامانه کمیسیون موارد خاص درخواست خود را ثبت کنند. در این سامانه می بایست حتما گزارش پیشرفت (که دارای امضای با خودکاردانشجو، استاد راهنما، و رییس دانشکده باشد) کارنامه و ریزنمرات، و نامه استاد راهنما مبنی بر اعلام رضایت از دانشجو را در سامانه آپلود کند تا درخواست تایید شود.

ترم6 دکتری برای دانشجویان دکتری که موفق به دفاع از پروپوزال در این ترم نمی شوند:

این دانشجویان فرم تمدید سنوات ترم 6 دکتری را تکمیل کرده و بعد از امضای استاد راهنما تا تاریخ 30 دی به آقای طالع زاری تحویل دهند تا به تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای طرح در جلسه ارسال شود.

دانشجویان دکتری تا ترم 10 (که پاز پروپوزال دفاع کرده اند):

این دانشجویان حداکثر تا 1 بهمن فرصت دارند با ارائه و تکمیل  گزارش پیشرفت به مدیرگروه و رییس دانشکده و در انتهای کار به آقای طالع زاری، جهت باز شدن سرترم خود اقدام کنند.

12345