اخبار و رویدادها: تبریک رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود به مناسبت روز دانشجو

تبریک رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود به مناسبت روز دانشجو
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱- ۱۱:۴۹:۴۲رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود طی پیامی روز دانشجو را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز تبریک گفتند دراین پیام آمده است:

روز 16 آذر سال 1332، به عنوان روز مقاومت در برابر استکبار جهانی و نمایانگر روح استکبار ستیزی، استقلال طلبی و عدالت خواهی دانشجویان در پرتو اسلام و روز بیداری قشر نخبه جامعه است و بی شک بزرگداشت روز دانشجو یک ضرورت تاریخی و وظیفه ملی است. اگر شهدای 16 آذر  (مصطفی بزرگ نیا،‌ مهدی شریعت رضوی و احمد قندچی) امروز برگی از تاریخ را به خود اختصاص داده اند تا به عنوان الگوی دانشجویان در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی باشند، در سایه آموزه هایی نظیر قیام عاشورا به عنوان نماد ایستادگی و قیام بوده است. ما مجموعه دانشگاهیان دانشگاه صنعتی شاهرود؛ نیز ضمن زنده نگه داشتن یاد وخاطره شهدای این روز سرنوشت ساز که به منزله زنده نگه داشتنِ حلقه اتصال خون شهیدان دانشجو و بیداری و پویایی اسلامی دانشگاهیان است، تجدید پیمان خود را با آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام داشته و روز دانشجو را گرامی می داریم. دانشگاه صنعتی شاهرود، پس از هموار کردن مسیر تحول علمی و اخلاقی دانشجویان بر آن است تا با فراهم نمودن امکانات لازم، این جوانان مستعد و آماده در عرصه ی علم، دانش، آزادی و آزادگی غرور آفرینی کنند و با پشتکار، تلاش و خودباوری که خصلت هر دانشجوی متعهد ایرانی است قدم در راه اعتلای فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی برداریم.

اینجانب ضمن عرض تبریک روز دانشجو به عموم دانشجویان کشور بویژه دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود، آرزوی توفیق هر چه بیشتر شما عزیزان را از درگاه باریتعالی خواستارم و امیدوارم با همت و تلاشی مضاعف در جهت پیشرفت همه جانبه و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش کوشا باشید.

ومن الله التوفیق

دکتر مرتضی ایزدی فرد

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود


کلمات کلیدی: #دانشگاه صنعتی شاهرود #پیام تبریک روز دانشجو...2
12345