Saeed Golian گلیان

دانشیار دانشکده مهندسی عمران

دکتری تخصصی مهندسی عمران- مهندسی آب

دانشگاه محل فارغ التحصیلی: صنعتی امیرکبیر
زمینه ها و علایق پژوهشی: مدلسازی هیدرولوژیکی، شبیه سازی رواناب سطحی، عدم قطعیت در هیدرولوژی، کنترل سیل و توسعه سیستمهای پیش بینی و هشدار سیل، کاربرد GIS و RS در هیدرولوژی، مدیریت منابع آب، روشهای بهینه سازی، کاربرد هوش مصنوعی در هیدرولوژی
عضویت در مجامع علمی: IAHS (International Association of Hydrological Sciences). 1
افتخارات علمی و اختراعات:
شرح مختصر (درباره):
دکتر سعید گلیان متولد سال 1360 در شهرستان شاهرود می باشد. وی تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و متوسطه خود را در شهر مشهد به پایان رساند و در سال 1378 با رتبه 320 وارد دانشگاه گردید. تحصیلات وی به شرح زیر می باشد: 1- کارشناسی (1378-1382): رشته عمران-عمران دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2- کارشناسی ارشد (1382-1384): رشته عمران-آب دانشگاه صنعتی شریف 3- دکتری (1385-1389): رشته عمران- مهندسی آب دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4- دانشگاه بولونیا (ایتالیا) (Oct-Nov 2009): مهمان. از سال 1398 تا کنون (July 2019-present)، ایشان در فرصت مطالعاتی کشور ایرلند، دانشگاه مینوث به سر میبرند.
تلفن تماس:
تلفن داخلی:

علم سنجی

Scopus
(Update: 2024-May-07)
1301

Citations

18

h-index

96

Co-authors

Documents

محتوای الکترونیک

تابلوی اعلانات

امتحان میانترم آبهای زیرزمینی (1396/2/2)

امتحان میانترم روز شنبه مورخ 16/2/96 ساعت 8:00 صبح برگزار خواهد شد.

امتحان میان ترم هیدرولوژی (1396/2/1)

میانترم راس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 11/2/96 در محل سالن امتحانات واقع در طبقه همکف دانشکده برگزار میشود

تبریک سال نو (1392/12/25)

پیشاپیش فرا رسیدن عید باستانی نوروز را به همه دوستان عزیز، همکاران گرامی و دانشجویان محترم و خانواده آنها تبریک عرض میکنم. با آرزوی سالی همراه با خیر، برکت و سلامتی برای همه عزیزان.

امتحانات پایان ترم آب زیرزمینی، هیدرولوژی، هیدرولوژی پیشرفته (1392/10/1)

همراه آوردن نصف برگ A4 به جلسه امتحان بلامانع میباشد. موفق باشید

پیشاپیش فرا رسیدن عید باستانی نوروز با به تمامی دانشجویان عزیز، دوستان و همکاران گرامی و خانواده محت (1391/12/27)

پایان ترم آب زیرزمینی (1391/10/14)

با سلام، برای امتحان پایان ترم آوردن نصف برگ A4 پشت و رو مسر جلسه امتحان بلامانع است.

زمینه‌های تدریس

دکتری
کارشناسی ارشد
کارشناسی

سرپرستی پایان‌نامه‌ها

تعداد کل 34
نازنین نوذر پور (1400)، "راستی‌آزمایی محصول بارش ماهانه چهار ماهواره GPM، PERSIANN-CDR، TRMM و MSWEP در ایران"، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، عماد محجوبی، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]،
وحید متین نیا (1397)، "بررسی روند تغییرات سطح پوشش برف در حوضه ی دریاچه ارومیه "، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]، (دسترسی رایگان به نسخه تمام متن)
سیده فروزان خاکزاد (1396)، "پیش بینی سرعت و جهت باد با استفاده از خروجی مدل های عددی هواشناسی"، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]، محمد علمی [استاد/ اساتید مشاور] (دسترسی رایگان به نسخه تمام متن)
الناز میرزائی (1396)، "ارزیابی اثرات تغییر اقلیم بر میزان تولید انرژی برقابی نیروگاه بختیاری"، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، احمد احمدی، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]، سعید جمالی [استاد/ اساتید مشاور] (دسترسی رایگان به نسخه تمام متن)
سلاله ولایتی (1396)، " بررسی تغییرات سطح سفره های آب زیر زمینی دشت کاشان تحت اثر تغییر اقلیم"، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، رمضان واقعی، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]، محمود اکبری [استاد/ اساتید مشاور] (دسترسی رایگان به نسخه تمام متن)
عبدالعزیز رحمانی کم (1394)، "استخراج و روندیابی رطوبت خاک با استفاده از داده‌های ماهواره‌ای سنجش از دور"، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]، Luca Brocca [استاد/ اساتید مشاور] (دسترسی رایگان به نسخه تمام متن)
سامان موسوی (1394)، "ارزیابی الگوریتم های ماهواره ای سنجش برف در استان ایلام"، پایان نامه کارشناسی ارشد، دانشگاه صنعتی شاهرود، Saeed Golian گلیان [استاد/ اساتید راهنما]، (دسترسی رایگان به نسخه تمام متن)

مقالات و کتب

مقالات ژورنالی
مقالات کنفرانسی
تالیف كتاب

پروژه‌های تحقیقاتی

عنوان تاریخ شروع مدت قرارداد شریك صنعتی وضعیت
مطالعات برآورد حداکثر سیلاب محتمل در حوضه خرسان 1390/5/1 12 ماه دانشگاه تربیت مدرس خاتمه يافته
توسعه سیستم هشدار سیل گرگانرود 1385/12/1 36 ماه موسسه تحقیقات آب خاتمه يافته
مدیریت یکپارچه سیل در حوضه آبریز: مورد مطالعاتی حوضه رودخانه کن 1389/1/1 18 ماه موسسه تحقیقات آب خاتمه يافته
برآورد تبخیر-تعرق در استان تهران با استفاده از روشهای نوین 1393/1/1 12 ماه Tehran Water Company خاتمه يافته
‌‌

سوابق پژوهشی و اجرایی

دانشجویان دکتری

برنامه هفتگی

برنامه هفتگی 8-10 10-12 12-14 14-16 16-18 18-20
شنبهبهای زیرزمینیآتحلیل سیستمهای منابع آب/مدلهای هیدرولوژیکی
یک‌شنبهتحلیل سیستمهای منابع آبمدلهای هیدرولوژیکیآبهای زیرزمینی
دوشنبهمراجعه دانشجویانمراجعه دانشجویان
سه‌شنبههیدرولوژی
چهارشنبه
پنج‌شنبه
توضیحات:

پرسش و پاسخ

در حال حاضر پرسش و پاسخ از استاد غیرفعال می باشد.
پاسخ: با سلام
بله، ایمیل شما دریافت شده است.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام
بله. رسید. نمرات از طریق سیستم گلستان به تفکیک اعلام میشود. کسانی که اعتراضی به نمره خود ندارند بعد از مهلت ثبت تقاضای تجدید نظر در سیستم گلستان میتوانند نمرات خود به تفکیک را از من سوال کنند.
پاسخ: با سلام
برگه ها تصحیح شده است و بزودی نمرات داخل سایت قرار داده میشود.
پاسخ: با سلام
نرم افزار HEC-HMS بسیار ساده است و بهترین راه یادگیری آن از طریق کسی است که با آن آشنایی دارد و سپس خواندن manual است. متاسفانه منبع فارسی برای آن سراغ ندارم.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام،
از لحاظ نمره و اعتبار داخلی تفاوتی نمیکند، ولی از لحاظ عرضه و ارسال آن به عنوان یک کار انجام شده توسط شما در مجامع بین المللی و بخصوص ادامه تحصیل قطعا موثر خواهد بود. البته مهمتر از پایان نامه انگلیسی، مقالات بین المللی شما در کنفرانسها و ژورنال های معتبر است.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام
اگر ممکن است بفرمایید ایمیل شما در چه زمینه ای بوده و اینکه آیا سوال خاصی در ایمیل مطرح کرده بودید که باید جواب داده میشده است؟
با تشکر
گلیان
پاسخ: با سلام و تشکر بابت تذکر شما،
لطفا به این نکته توجه کنید که قصد من به هیچ عنوان خدای نکرده توهین به طرف مقابل نیست، بلکه فقط راه انداختن کار شماست. به بیان دیگر به هیچ عنوان نمیخواهم اگر کسی در غیر از ساعات تعیین شده برای انجام کاری به دفتر من مراجعه میکند، بدون جواب برگردد.
در هر صورت اگر کدورتی بوجود آمده است عذرخواهی میکنم.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام
بله، برآورد تقریبی از حداکثر سیلاب میتوان داشت. ولی در کل باید داده های موجود برای آن منطقه را بررسی کرد تا روش مناسب انتخاب شود.
لطفا ذر صورت امکان حضوری سوال خود را مطرح کنید.
پاسخ: با سلام و تشکر بابت لطف شما.
بنده اگر خدمتی انجام داده باشم یا در آینده انجام بدهم، فقط انجام وظایف محوله است.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ: با سلام،
تعلیم و تعلم هر دو عبادت است و در دین اسلام هم توصیه بسیاری به هر دوی آنها شده است. زمانی ما در جایگاه یادگرفتن و تعلیم هستیم و زمانی دیگر در جایگاه تعلم و یاد دادن.
با آرزوی موفقیت برای شما.
پاسخ: با سلام
تمرینهای جدید در تابلوی اعلانات قرار داده شد.
با تشکر بابت یادآوری
پاسخ: با سلام
متاسفانه هنوز فرصت تصحیح برگه های میانترم بدست نیامده است. امیدوارم بتوانم در اولین فرصت نمرات را اعلام نمایم.
پاسخ: با سلام،
متاسفانه تجربه شرکت بنده در کنکور کارشناسی ارشد به سال 1382 برمیگردد و از آنجایی که تغییرات زیادی در منابع و نحوه برگزاری کنکور صورت گرفته است، متاسفانه نمیتوانم راهنمای خوبی برای شما باشم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ: با سلام
تمرینها در قالب شکل، جدول و همچنین تفسیرهای بدست آمده بصورت پرینت تحویل داده میشود.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
بنده هم متقابلا فرارسیدن این ایام را به شما تسلیت میگویم. متاسفانه برگه ها در دفتر کار من هستند و انشاءالله در هفته آینده برای تصحیح برگه ها اقدام میشود.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام
شاید حق با شما باشد. ولی شاید مشکل اصلی کمبود وقت است که کمتر امکان حضور دانشجویان در دفتر کار بنده و یا امکان گفتگو در محیطهای خارج از دفتر را فراهم میکند. حتی زمان صرف شده برای ناهار هم برای من بسیار با اهمیت است و در بسیاری از موارد ترجیح میدهم این زمان را برای انجام کارهای مفیدتری اختصاص دهم. در هر صورت امیدوارم که رنجش خاطری برای شما و سایر دوستان ایجاد نشده باشد و در صورت ایجاد امیدوارم که عذرخواهی بنده را بپذیرید. همواره عقیده دارم که فلسفه وجودی ما اساتید در دانشگاه راهنمایی و خدمت به دانشجویان در مرحله اول و سپس انجام امور پژوهشی است.
با تشکر بابت تذکر صادقانه شما
پاسخ: با سلام
لطفا رزومه، محل تحصیل و نام استاد راهنمای خود را برای من ایمیل کنید.
s.golian@shahroodut.ac.ir
پاسخ: با توجه به مراجعه تعدادی از دانشجویان به آقای خسروی مبنی بر مخالف با تعویق امتحان میانترم هیدرولوژی، این امتحان طبق قرار قبلی در روز شنبه مورخ 20/8/91 برگزار خواهد شد. لطفا به همه دوستانتان اطلاع رسانی کنید.
پاسخ: با سلام
البته تعریف شما از بنده نشاندهنده لطف شما است. امیدوارم که همه ما در زندگی از الگوهای واقعی مانند پیامبر (ص)، حضرت علی (ع)، امامان معصوم و همه آزادمردان تاریخ که راه حق و حقیقت را پیمودند پیروی کنیم.
پاسخ: با سلام
بسیار زیبا بود. امیدوارم در زندگی تواضع در برابر خداوند و تقوای الهی را فراموش نکنیم.
پاسخ: با سلام
نظر لطف شماست. امیدوارم واقعا معلم خوب و متعهد و در خدمت دانشجو، دانشگاه و کشور عزیزمان باشم.
با تشکر
پاسخ: با سلام
متاسفانه امکان تغییر ساعت درس وجود ندارد. باید این نکته را یادآوری کنم که ساعت این درس برای خود من هم نامناسب است و کاملا شما را درک میکنم.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
بهترین راه درک مطالب تطبیق آنها با فرآیندهای صورت گرفته در طبیعت است. بسیاری از مفاهیم در طبیعت مصداق عملی دارند.
پاسخ: با سلام
از نرم افزارهای عمومی مانند Ecxel تا تخصصی مانند HEC-HMS برای این درس کاربردی هستند. کد نویسی در این درس نیز مانند سایر دروس مطمئنا مفید خواهد بود.
پاسخ: با سلام
برای مطالعه کنکور کارشناسی ارشد بهتر است که با دوستان خود که سال قبل رتبه های خوبی در کنکور بدست آورده اند مشورت کنید، البته بنده هم در طول سال در دفتر خود آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ: با سلام
بنده هفته اول مهر شاهرود هستم و بعید میدانم که تا قبل از آن بتوانم شاهرود بیایم. البته ممکن است در برنامه تغییر حاصل شود که به اطلاع شما خواهد رسید. لطفا از طریق ایمیل با من در تماس باشید
پاسخ: خواهش میکنم، انجام وظیفه است.
پاسخ: با سلام
بله، اگر عمری باقی باشد، حتما در خدمتتان خواهم بود.
یا حق
پاسخ: با سلام
بستگی به کار شما دارد، معمولا منظور از مدلسازی هیدرولوژیکی شبیه سازی بارش-رواناب در سطح یک حوضه آبریز به عنوان مثال بالادست یک سد است. این مدلسازی در محیطهای مختلف (نرم افزارهای مختلف مانند HEC-HMS) میتواند انجام شود و یا حتی توسط روشهای ساده تر مانند هیدروگراف واحد.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
بسیار ممنون از لطف و محبت شما. امیدوارم شما هم در این شبهای عزیز به همه خواسته های خود برسید و بنده حقیر را از دعای خیرتان محروم نکنید.
یا علی
پاسخ: با سلام
با توجه به اینکه خود من هم تقریبا جوان هستم، بسیاری از مشکلات موجود را درک میکنم. برای همه در درجه اول سلامتی را از خداوند متعال خواستارم و بعد رفع مشکلات زندگی. یک نکته مهم را نباید فراموش کنیم، باید در همه مراحل زندگی (کنکور، ازدواج و زندگی مشترک، کار و غیره) همیشه به خداوند توکل داشته باشیم که میفرماید: از من بخواهید تا اجابت کنم شما را.
التماس دعا
پاسخ: با سلام
من هم فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را به همه دانشجویان عزیز و همکاران گرامی تبریک عرض میکنم.
التماس دعا
پاسخ: با سلام
از ارسال حدیث های زیبا بسیار استقبال میشود
با تشکر
پاسخ: با سلام
معمولا من در درس آب زیرزمینی (که دانشجویان در ترم 7 یا 8 آنرا اخذ میکنند) و با توجه به امتحان ارشد آنها کمتر سختگیری میکنم! ولی در مورد تلف شدن وقت واقعا باید دید خود را عوض کنید و طرز بیان جملات ذهنی خود را تغییر دهید. بکار بردن این عبارت شایسته یک دانشجوی دانشگاه صنعتی شاهرود نیست.
موفق باشید
پاسخ: گناه برخی دانشجو دست پایین گرفتن این درس است! چطور ممکن است بعضی از دوستان شما نمرات 19 و 18 بگیرند اگر واقعا به آنها آموزشی داده نشده است! ثانیا وظیفه یک استاد فقط تدریس نیست بلکه تحقیق، انجام پروژه، تدوین مقالات و افتخار آفرینی برای دانشکده و دانشگاه در کنار تدریس و تربیت دانشجو از مهمترین وظایف یک استاد است.
پاسخ: تا آخر شهريور و پس از دريافت پروژه ها و مقاله كلاسي نمرات به تفكيك اعلام ميشود.
پاسخ: با سلام
حتما به تقاضاهای تجدید نظر در هفته آینده رسیدگی میشود.
پاسخ: با سلام
نمرات داخل سایت گلستان اعلام شده است. شما بعد از تاریخ آخرین امتحان میتوانید نمرات خود را ملاحظه کنید.
پاسخ: با سلام
باید عرض کنم که به این صورت که شما میگویید نیست و نحوه برخورد تا حد زیادی به نوع سوال برمیگردد.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
شما میتوانید یک نصف برگ A4 برای امتحان همراه داشته باشید. در ضمن مطالب میانترم حذف است.
موفق باشید
پاسخ: با سلام بنده هم ولادت حضرت علی (ع) را به شما تبریک می گویم. لطفا تحقیق خود را به صورت CD در روز امتحان تحویل دهید. CD شامل فولد متن مقاله، فولدر رفرنس ها و فولدر سایر موارد (در صورت وجود) باشد.
با تشکر
گلیان
پاسخ: با سلام،
از اینکه به یاد من بودید بسیار ممنون هستم. امیدوارم که شما هم در سایه ایزد منان همیشه موفق باشید.
پاسخ: با سلام
فصل برگاب و نفوذ تمرینهای مربوط به نمایه های نفوذ را حل کنید (دو مساله)
پاسخ: با سلام و پوزش بابت عدم قرار دادن بخش روندیابی. انشاءا... این بخش به زودی در سایت گذاشته میشود.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
استفاده از برنامه یا زبان خاص بستگی به مهارت شما و پیش زمینه قبلی شما دارد. بنده MATLAB را (که البته زبان برنامه نویسی نیست ولی قابلیت نوشتن کد در آن وجود دارد) پیشنهاد میکنم
موفق باشید
پاسخ: با سلام
در حال حاضر نیز تعامل مناسبی وجود دارد.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
با توجه به تعطیلات طولانی اخیر و احتمالا عدم دسترسی بسیاری به اینترنت، تمرینهای جلسه قبل را به همراه تمرینات سری جدید برای شنبه مورخ 26/1/91 تحویل نماید.
پاسخ: با سلام
به نکته خوبی اشاره کردید. در جواب باید بگویم که یک استاد در هر ترم حداقل با 100 دانشجو با فرهنگ و روابط اجتماعی متفاوت سر و کار دارد. به نظر شما آیا در همه این دانشجویان ظرفیت برقراری رابطه دوستانه وجود دارد؟
به نظر من در اینگونه موارد باید رفتار میانه ای را انتخاب کرد. نه زیاد سخت گیر و خشن و نه بسیار صمیمی و دوستانه. رابطه دوستانه و صمیمی میتواند بعد از فراغت از تحصیل با تک تک دانشجویان (البته بهتر است بگوییم مهندسان فارغ التحصیل و جوان) برقرار و ادامه یابد.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
امیدوارم شما هم سال خوبی داشته باشید. متاسفانه علیرغم حضور بنده، هیچ دانشجویی نه برای کلاس استاتیک که در دانشکده حضور نداشت! و کلاس شما به صورت جدی از هفته آینده آغاز خواهد شد!
پاسخ: با سلامسال نو شما هم مبارک. امیدوارم که سال همراه با موفقیت و سلامتی داشته باشید.در مورد سوال شما، که شاید سوال دیگر عزیزان دانشجو هم باشد باید بگویم که نمره و معیارهای تعلق آن به دانشجو یک امر کاملا سلیقه ای ولی در چهارچوب ضوابط و مقررات دانشگاه میباشد. از نظر شخص بنده باید وجدان هرکسی (چه استاد و چه دانشجو) پس از اعلام نمرات آسوده باشد! امیدوارم متوجه منظور بنده شده باشید.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام
با نظر شما موافق هستم. این امر مستلزم ارتباط اساتید با صنعت، تعریف پروژه های صنعتی در دانشگاه و استفاده از نیروهای جوان در این طرح ها و پروژه ها ست.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
به نظر من کار با شرایط نسبتا مناسب برای کسانی که تجربه کافی در زمینه های مختلف مهندسی آب داشته باشند همیشه وجود دارد. چه در شرکتهای خصوصی و چه در موسسات و ادارات دولتی.
پاسخ: با سلام
سال نو شما هم مبارک! امتحان میانترم استاتیک تا آخر تعادل در سه بعد و در تاریخ یکشنبه 3 اردیبهشت خواهد بود.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
عید شما هم مبارک! امیدوارم سال خوبی برای همه مردم ایران باشد. در مورد تمرین هم باید عرض کنم که میتوانید آنرا قبل از عید یا بعد از اتمام تعطیلات انجام دهید!
پاسخ: با سلام
دقیقا به نکته خوبی اشاره کردید. امیدوارم روزی ظرفیت برقراری رابطه دوستانه هم بین اساتید و هم بین دانشجویان بوجود آید.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
جوابگویی به دانشجو وظیفه اصلی هر استادی است. در مورد کتاب هیدرولوژی کاربردی آقای دکتر علیزاده باید بگویم که این کتاب به صورت هاردکپی موجود است و فایلی برای دانلود وجود ندارد.
موفق باشید
پاسخ: با سلام
منظور شما کدام کتاب هیدرولوژی است؟ برای درس هیدرولوژی مهندسی کارشناسی یا هیدرولوژی پیشرفته کارشناسی ارشد؟
پاسخ: با سلام
لطفا در ساعت مقرر شده (که احتمالا این هفته پشت درب اتاق نصب خواهد شد) به دفتر من مراجعه کنید.
پاسخ: بله حق با شماست،
انشاءالله فردا نمرات روی تابلوی اعلانات قرار داده میشود.
پاسخ: با سلام
متاسفانه نمرات نهایی و تفکیکی روی کامپیوتر شخصی بنده در اتاق کارم موجود است که به محض مراجعه مجدد به شاهرود، نمرات به تفکیک اعلام خواهد شد.
پاسخ: با سلام
برای هر کدام از منابع فارسی موجود (بیر و جانسون، مریام و غیره) کتاب زبان اصلی آنها در کتابخانه ها موجود میباشد.
پاسخ: با سلام
فردا ساعت 9:30 الی 9:45 دفترم هستم. البته ساعت 10:00 باید از دانشگاه خارج بشوم.
پاسخ: با سلام
فردا ساعت 9:30 الی 9:45 دفترم هستم. البته ساعت 10:00 باید از دانشگاه خارج بشوم.
پاسخ: با سلام
سعي ميشود تا اوايل هفته آينده نمرات نهايي درس هيدرولوژي آماده شود.
پاسخ: با سلام
مطابق با مقررات، نمرات را فقط باید از طریق سیسم گلستان به اطلاع رساند و بعد از آخرین روز امتحانات نمرات قابل مشاهده خواهد بود.
با تشکر بابت صبر و حوصله شما
پاسخ: با سلام
متاسفانه در حال حاضر فرصت کافی برای تصحیح میانترم آب زیرزمینی وجود ندارد. ولی نمرات نهایی شما به تفکیک میانترم، پروژه و پایانترم اعلام خواهد شد.
پاسخ: با سلام
سرفصلهای هیدرولوژی داخل تابلوی اعلانات قرار داده شد.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام و تشکر بابت علاقمندی شما،
یک حدیث زیبا از پیامبر اکرم (ص) در تابلوی اعلانات قرار داده شد.
موفق باشید.
پاسخ: با سلام،
در کتاب قدیمی مشکلی وجود ندارد. لطفا تمرینهایی که با مباحث تدریس شده در کلاس مطابقت دارد را حل نمایید.
با تشکر.
پاسخ: با سلام
با توجه به تعطیلات نسبتا طولانی اخیر و در اختیار بودن فرصت کافی، امکان تمدید مهلت تحویل تمرینها وجود ندارد.
موفق باشید
پاسخ: با سلام بنده هم متقابلا عید رو به شما تبریک می گویم.حتما سعی خواهد شد تا قبل از اتمام ترم، نمرات میانترم اعلام شود.موفق باشید.
پاسخ: با سلام
حتما سعی میشود که هر هفته یک حدیث در تابلوی اعلانات قرار داده شود. امیدوارم که برای همه ما قابل استفاده و عمل باشد.