Skip navigation
صفحه اصلی
آیین نامه‌ها و مقررات
تابلو اعلانات
کمسيون بررسي موارد خاص
شوراي دانشجويي
کميته انضباطي
اداره تربيت بدني و فوق برنامه
پرسش و پاسخ
آخرین بروزرسانی: 1395/11/27

معاون دانشجویی


معاونت دانشجويي:
   الف) اداره كليه امور دانشجويي دانشگاه
   ب) مطالعه واتخاذ تصميم درباره مسائل ومشكلات دانشجويي
   ج) نظارت بر اجراي قوانين وآيين نامه هاي دانشجويي
   د) تدوين وپيشنهاد اصول كلي مشاوره دانشجويي
   ه) نظارت بر واحدهاي وابسته به منظور حصول اطمينان از حسن اجراي وظايف
   و) برنامه ريزي امور فوق برنامه دانشجويي

  • واحدهاي مرتبط :

• مدیریت امور دانشجويي
• مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه ورزشی
• مركز مشاوره و سلامت


- کمیسیون بررسی موارد خاص

- شورای انضباطی

 
 
آیین نامه‌ها و مقررات
عنوان توضیحات تاریخ فایل
خوابگاه مقررات خوابگاه 1393/6/2 دانلود
کمیته انضباطی كميته انضباطي دانشجويان 1393/6/2 دانلود
موارد خاص کمیسیون موارد خاص 1393/6/2 دانلود
وام شرایط و ضوابط بازپرداخت وام 1393/6/2 دانلود
بیمه تکمیلی شرایط بیمه تکمیلی دانش 1393/6/2 دانلود
دفترچه بیمه دفترچه بیمه خدمات درمانی 1393/6/2 دانلود
بیمه سلامت بیمه سلامت دانشجویان 1393/6/2 دانلود
بیمه حوادث بیمه حوادث دانشجویی 1393/6/2 دانلود
انضباطی آیین نامه انضباطی دانشجویان 1393/6/2 دانلود
تسهیلات دانشجویی آشنایی با ضوابط و مقررات بازپرداخت تسهیلات دانشجویی 1393/6/2 دانلود
تابلو اعلانات
آخرین بروزرسانی: 1395/11/10

كميسيون بررسي موارد خاص

كميسيون بررسي موارد خاص دردانشگاهها و موسسات آموزش عالي تشكيل ميگردد تا با رعايت مفاد آيين نامه اجرايي كميسيون فقط به وضعيت تحصيلي دانشجوياني كه مورد خاص تشخيص داده مي شوند رسيدگي و راي نهايي صادر نمايد. موارد خاص به وضعيت دانشجوياني گفته ميشود كه جريان تحصيل آنان به خاطر عللي خارج از اداره و اختيار آنها كه در تحصيلشان موثر بوده با مشكل مواجه گرديده و حل آن با مقررات و آيين نامه هاي موجود ممكن نيست و رسيدگي به مشكلات تحصيلي آنها و ارائه راه حل منطقي به بررسي بيشتر و قضاوت دقيقتر و همه جانبه نياز داشته باشد.


اعضاء:

 1. رئيس دانشگاه به عنوان رئيس كميسيون
 2. معاون دانشجويي  دانشگاه به عنوان دبير كميسيون
 3. معاون آموزشي دانشگاه
 4. چهار نفر از اعضاي هيات علمي صاحب نظر و متعهد دانشگاه به پيشنهاد دبير كميسيون
آخرین بروزرسانی: 1395/11/10

آخرین بروزرسانی: 1395/11/10

آخرین بروزرسانی: 1393/6/2

نام: علي حسني

تحصيلات : دکتراي فيزيولوژي ورزش

سمت: مديريت تربيت بدني و امور فوق برنامه

 

 

 • سلام اقای دکتر رمضانی خسته نباشید .پارسال دی ماه خوبگاه بانوان مبلغی مازاد بر هزینه خوابگاه بنده را بدهکار اعلام کرد و اینجانب هزینه را پرداخت کردم ولی بعد اعلام کردند بستانکارم وقتی درخواست به مرجوع کردن پول در همان موقه کردم گفتند با مابه التفاوت خوابگاهها پول شما نیز واریز میشود ولی هنوز خبری نشده به هر حال این مبلغ تاکی باید دست دانشگاه بماند.. (29/1/1396، 00:02:16)
  پاسخ: با سلام بعد از عید با شروع سال جدید با هماهنگی بعمل آمده با مدیریت مالی دانشگاه روند بازپرداخت تسریع شده است. اگر تاکنون اقدام نشده به امور دانشجویی مراجعه فرمایید
 • با سلام و خسته نباشید آقای دکتر من فارق التحصیل از دانشگاه شاهرود در مقطع کارشناسی ارشد بودم. با معدل بالای 17 و رتبه اول در بین دانشجویان هم ترمی آموزش محور و رتبه ی دوم یا سوم بین همه ی بچه های آموزش و آموزش-پژوهش محور. با این شرایط آیا مدرکی مبنی بر اینکه جزء بچه های ممتاز و یا استعداد درخشان بودم میتونه به من تعلق بگیره؟ برای رزومه ی تحصیلی نیاز دارم یک مقاله ی داخلی ثبت شده هم دارم و آزمون دکتری در سال فارق التحصیلی مجاز به انتخاب رشته ی دانشگاه های روزانه هم بودم که از ادامه تحصیل صرف نظر کردم. (28/1/1396، 11:11:55)
  پاسخ: با سلام ضمن عرض تبریک به مناسبت فارغ التحصیلی مسائل پرسیده شده مربوط حوزه معاونت آموزشی دانشگاه است. از طریق آن معاونت پیگیری فرمایید.
 • باسلام، بنده فارغ التحصیل رشته هوش مصنوعی در مقطع ارشد هستم. امروز که جهت انجام مراحل تسویه حساب و اخذ مدرک مراجعه نمودم در قسمت اتوماسیون تغذیه گفتند که برای دریافت مبلغی که در کارت سلفم باقی مانده باید از طریق سایت و قسمت معاونت دانشجویی اقدام نمایم. اما دقیقا توضیح ندادند که چه کنم، اگر امکان دارد راهنمایی فرمایید، با سپاس (27/1/1396، 10:41:37)
  پاسخ: با سلام پس از بررسی و تایید میزان مبلغ توسط مسئول سلف سرویس و مدیر امور دانشجویی قابل پرداخت است.
 • با سلام وتبریک سال نو پیشاپیش .اقای دکتر من کارهای دفاع وفارغ التحصیلی ام را انجام دادم وبه لطف خدا به شهر خودم درجنوب برمیگردم .بارها برای مشکلاتم خدمت شمارسیدم وازشما کمک گرفتم.باید بگویم شما واقای احسنی وخانم نوروزی مسول خوابگاه خاطره خوبی ازشاهرود برای همیشه درذهن من باقی گذاشتید .جزخداقوت کاری نمیتوانم بکنم.خدانگهدارهمه شما(21/12/1395، 23:16:40)
  پاسخ: با سلام سال نو بر شما و خانواده محترم مبارکباد. خداوند یار و نگهدارتان باد. با امید به توفیقات روزافزون الهی
 • با سلام. امکانش هست شماره داخلی امور دانشجویی(سید جواد آقایان) رو بذارید. ممنون (21/12/1395، 13:38:51)
  پاسخ: با سلام
  آقای سیدجواد برادران 2247
 • با عرض سلام واحترام سوال اینجانب در مورد نحوه دریافت معرفی به استاد از طریق معاونت دانشجویی می باشد لطفا راهنمایی فرمایید.باتشکر(20/12/1395، 23:34:08)
  پاسخ: با سلام مسائل آموزشی را ضمن مطالعه آیین نامه آموزشی به ترتیب از آموزش دانشکده +مدیر گروه + ریاست دانشکده +مدیر آموزش دانشگاه بپرسید.
 • با سلام و خسته نباشید. می خواستم بدونم آیا امکانش هست که به دانشجویان دوره کارشناسی هم رسمی دانشگاه با پسوند نام دانشگاه تعلق بگیره؟ در بسیاری امور یک ایمیل رسمی برای دانشجویان و بالاخص دانشجویانی که فارغ ااتحصیل شدن به کار میاد. با تشکر.(20/12/1395، 13:40:05)
  پاسخ: با سلام این موضوع مربوط به حوزه معاونت پژوهشی است. از معاونت محترم پژوهشی بپرسید.
 • سلام وام دانشجوییمو ریختن ولی وام مسکنمو نریختن.چرا؟؟؟؟کی میریزید؟؟؟من تموم مدارک های لازمو دادم .اجاره نامم دادم.چرا پس ریخته نشده؟؟؟؟(15/12/1395، 13:16:31)
  پاسخ: با سلام
  تعیین زمان واریز کلیه وام ها با صندوق رفاه دانشجویان (در تهران) است. هیچ دانشگاهی در این خصوص نقشی ندارد.
 • با سلام من دانشجوی ارشد هستم و نیاز به وام دانشجویی دارم ولی متاسفانه ضامن ندارم چیکار کنم . کسیم نیست ازش پول بگیرم (14/12/1395، 20:41:56)
  پاسخ: با سلام
  پرداخت وام و وضع مقررات آن توسط صندوق رفاه صورت می گیرد. پیشنهاد می شود به مسئول امور وام ها آقای سید جواد آقایان در امور دانشجویی مراجعه فرمایید
 • با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد گرامی،یه سوال از حضورتون داشتم.اگه دانشجو نوبت دوم کارشناسی ارشد در بین تمامی ورودی های سال خودش چه روزانه و چه شبانه معدل بالاتری داشته باشه ایا تخفیفی در خصوص شهریه بهش تعلق میگیره یا نه؟ امتیازی که اکثر دانشگاه های دیگه دارند مثل دانشگاه شهید بهشتی ممنون از لطفتون (14/12/1395، 11:26:43)
  پاسخ: با سلام و با آرزوی توفیق روزافزون
  به اطلاع می رساند که برای دانشجویان کارشناسی تخفیف بشرح ذیل برقرار می باشد:
  هر ورودی نفر اول که بیشتر از 16 واحد داشته باشد 100 درصد شهریه ثابت
  هر ورودی نفر دوم که بیشتر از 16 واحد داشته باشد 70درصد شهریه ثابت
  هر ورودی نفر سوم که بیشتر از 16 واحد داشته باشد 50درصد شهریه ثابت تخفیف تعلق می گیرد.
 • با سلام ،ببخشید زمان درخواست کمیسیون موارد خاص کی هست؟! چون تو قسمت امور دانشجویی زده فقط محلتش تموم شده. (14/12/1395، 02:17:50)
  پاسخ: با سلام کمیسیون 164 در حال بررسی است. پس از اتمام کار این کمیسیون برای کمیسیون بعدی منتظر اطلاعیه در سامانه و کانال معاونت باشید که احتمالا بعد از بیستم اسفند دانشجویان می توانند تقاضا را در سامانه ثبت نمایند که بررسی آن در فروردین 96 خواهد بود.
 • با سلام خدمت شما/ یک سئوال دارم این که جریمه یا مجازات استفاده از سیگار در دانشگاه چیست؟ (13/12/1395، 17:59:52)
  پاسخ: با سلام
  1-قبل از پاسخ توصیه می کنم از صفحه معاونت دانشجویی در قسمت آیین نامه ها و مقررات ؛ آیین نامه انضباطی دانشجویان را دانلود نموده و کل آن را مطالعه فرمایید.
  2- در خصوص سئوال شما باید به اطلاع برسانم در همان آیین نامه در قسمت 1/1/د به استعمال دخانیات در دانشگاه و اماکن مرتبط اشاره شده که :
  متخلف به یکی از تنبیهات 2 تا 5 (توبیخ کتبی و درج در پرونده) و در صورت تکرار تا بند 12(منع موقت از تحصیل به مدت دو نیمسال با احتساب سنوات) قابل تشدید است.
 • با عرض سلام و خسته نباشد. من دانشجوی ترم 2رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه قم و بومی وساکن شاهرود هستم. بارتبه 1998 در دانشگاه قم پذیرفته شدم به دلیل اینکه کد این رشته در دانشگاه صنعتی شاهرود در آخرین اصلاحیه آمده بود،بنده متوجه نشده و آن را انتخاب نکردم و الان به دلیل مشکلات مالی نمیتوانم در قم ادامه تحصیل دهم برای آمدن به دانشگاه صنعتی شاهرود چگونه میتوانم اقدام کنم؟ و اینکه حافظ کل قرآن بودن در گرفتن انتقالی به این دانشگاه تاثیری دارد یا خیر؟ (13/12/1395، 16:08:53)
  پاسخ: با سلام
  جهت انتقال به دانشگاه صنعتی شاهرود می توانید در اردیبهشت ماه اگر معدل کل بالای 13 دارید از طریق سامانه نقل و انتقال وزارت علوم تقاضا بدهید و دانشگاه صنعتی از طریق همان سامانه پاسخ می دهد.
  همچنین در صورت داشتن شرلیط خاص باید به کمیسیون موارد خاص دانشگاه قم تقاضا بدهید و در صورت تایید در شاهرود قابل بررسی است.
 • از ۱۱بهمن که ثبت نام وام تموم شد تا الان ۳۳روز گذشته و وام هارو واریز نکردن.امیدوارم که کوتاهی در کار نباشه چون خیلی از ما دانشجو ها بی نهایت به این وام ها نیازداریم.درضمن الان نزدیک به ۳ماه است که بنده از خوابگاه انصراف دادم و ورودی بهمن جای من امده و ۱۷۰هزار واریز کرده پس چرا پول خوابگاه منو به من برنمبگردانند؟؟چرا واقعا این همه کوتاهی....درضمن بنده برای پی گیری تمام این قضایا رفتم اما با برخورد خیلی بد کارمند هاتون مواجه شدم و در سریعترین زمان قصد شکایت دارم. پیامبر میفرمایند:«کسی که صبح کند و به فکر رسیدگی به امور مسلمانان نباشد، مسلمان نیست.» (13/12/1395، 13:01:58)
  پاسخ: با سلام
  1- باید به اطلاع برسانم که برای وام در دانشگاه فقط از طریق سامانه صندوق رفاه دانشجویان ثبت نام صورت می گیرد. و کلیه امور توسط صندوق رفاه در تهران انجام می گیرد و هیچ دانشگاهی در خصوص زمان واریز وام ها نقشی ندارند.
  2- اجاره خوابگاه های ملکی هم بنام دانشجو به حساب صندوق واریز می شود. اگر انصراف داده اید قطعا برگشت وجه زمان بر است.
 • سلام خسته نباشید وعرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه.باتوجه به راهنمایی شما درمورداتاق مهمان درخوابگاه دختران .من شخصا رفتم وازنزدیک اتاق رادیدم اتاق خوبیست ولی چرا امکان ندارد که یک تخت مخصوص هرشخص باشد تا هرکسی روی ان نخوابد وهرزمان امدیم ازتخت خودمان استفاده کنیم چون فکر کنم کسی دوست ندارد هرهفته تختش عوض شود اگر این دستور را به سرپرستان بدهید ممنونم.چون هردفعه بیاییم بایدهرتختی خالی باشد استفاده کنیم.(12/12/1395، 19:14:45)
  پاسخ: با سلام و تشکر
  اگر قرار بر این باشد که یک تخت اختصاصی برای هر شخص کنار گذاشته شود دیگر اسمش اتاق مهمان نیست. در صورت تمایل شما باید تقاضای خوابگاه سالانه بدهید و طبعا آن خواسته شما تحقق خواهد یافت.
 • با سلام جناب استاد رمضانی.میخواستم بدانم درسال اینده هم ما تنوع خوابگاهی خودگردان خواهیم داشت تابه راحتی بتوانیم خوابگاه مناسب خودرابرداریم.امساال تنوع خوبی درتعداد ومکانهای خوابگاه بود.ممنوم که پاسخ میدهید.(12/12/1395، 19:07:42)
  پاسخ: با سلام
  امیدوارم با حمایتی که ریاست محترم دانشگاه از این موضوع دارند مشکلی نداشته باشیم
 • سلام وقت بخیر از ترم پیش درخواست تخفیف ودیعه خوابگاه دادم .اما درخواستم هنوز بررسی نشده.دلایل درخواست تخفیف را هم توضیح داده بودم ... چقدر طول میکشه تا جواب درخواستم داده بشه؟از شما تقاضا دارم که من رو راهنمایی کنید . (10/12/1395، 11:02:34)
  پاسخ: با سلام . با هماهنگی قبلی با دفتر جهت بررسی مراجعه حضوری فرمایید
 • معدل کل بالای ۱۰، زمان برسی برای کمیسیون تمام شده ،میتونم برای دفعه ی بعدی اقدام کنم؟ (9/12/1395، 02:02:18)
  پاسخ: با سلام . قطعا باید در سامانه کمیسیون تقاضا دهید
 • باسلام وعرض ادب واحترام خدمت شما من یک سوال داشتم من یک دانشجوی انصرافی کارشناسی دوره روزانه هستم ومیخواهم دوباره درکنکورسراسری شرکت کنم باتوجه به این که سازمان سنجش اعلام کرده که تاتاریخ1395.12.1بایدانصرااف قطعی شده باشدباتوجه به اینکه من درتاریخ 1395.10.6درخواست داده ام ولی انصراف من هنوز تاتاریخ معین شده قطعی نشده باید چکارکرد لطفا راهنمایی کنید(8/12/1395، 20:43:02)
  پاسخ: با سلام
  این موضوع را از اداره کل آموزش آقای دکتر درخشان یا معاون ایشان مهندس پندارپور جویا شوید.
 • سلام ، من بدلیل سه ترم مشروطی درخواست کمیسیون داشتم اما مثل اینکه فرصتش تموم شده ، و بدلیل مشکلاتی نتونستم زودتر مراجعه کنم ،الان چیکار میتونم کنم ؟! (8/12/1395، 02:55:18)
  پاسخ: با سلام سه ترم مشروطی با معدل کل بالای 10 یا زیر 10؟
  چون شرایط هر کدام متفاوت است. اگر معدل کل زیر 10 باشد پرونده ها برای تصمیم گیری به کمیسیون استانی باید ارجاع گردد. ولی اگرمعدل بالای 10 باشد در کمیسیون دانشگاه قابل بررسی است. در هر دو صورت باید تقاضا درسامانه ثبت گردد. زمان بندی ثبت نام هم در سامانه و هم در دانشکده ها و نیز در کانال معاونت دانشجویی تعلام می گردد.
 • با سلام و خسته نباشید چرا دانشگاه ما برای دانشجویانی که شب های محدودی در کل سال را میخوان در مکانی اسکان یابند هیچ امکانی ندارد؟ با اینکه اکثر دانشگاهها به این منظور اتاق مهمان همراه با کمد و قفل دارند؟ دانشجویان دکتری وقتی به مرحله پژوهشی می رسند چون بعضا کارشون یا شبیه سازی است یا تئوری یا فرصت مطالعاتی داخلی دارند با موافقت اساتید راهنما در خانه کار می کنند ولی تعداد محدودی از شب های کل ترم را جهت دفاع از پروپوزال یا ارائه گزارش پیشرفت تحصیلی یا گزارش به استاد یا دفاع نهایی؛ نیاز به اسکان در شاهرود دارند؟ تنها امکان اسکان برای این دانشجویان نمازخانه های خوابگاه های دانشگاه است که شرایط واقعا نامناسب است و بچه ها استرس گم شدن یا از دست دادن وسایلشون را دارند. البته متاسفانه روحیه همکاری بچه های ساکن در خوابگاه کمتر شده و بچه ها از اسکان دادن دوست هاشون حتی برای یک شب خودداری می کنند. از زحمات شما سپاسگزاریم اگر ممکنه لطفا در صورت صلاحدید پیگیری بفرمایید تا اتاق مهمانی برای این دانشجویان مهیا شود. دانشجویان این اتاق مهمان ثابت نیستند و اکثرا یک الی دو شب بیشتر مهمان نیستند. ولی مسلما تعداد زیادی از دانشجویان از این امکان می توانند استفاده کنند. در بعضی از دانشگاهها هم کمدهای همراه با قفل و کلید برای دانشجویان در نظر گرفتند که بچه ها وسایلشون را روزانه در دانشکده ها در آن کمدها قرار می دهند. و نیاز به کشیدن وسایل در تمام روز به دنبال خوشون ندارند. اگر صلاح می دانید نیز در دانشکده ها چنین کمدهای در نظر گرفته شود. مثلا دانشگاه فردوسی این کمدها را در دانشکده هاش دارد و بچه ها وسایل خودشون را در آن قرار می دهند و کلید آن را هم بر می دارند و در پایان روز کلید را در کمد قرار داده و کمد را خالی می کنند. راه رویی که این کمدها قرار گرفته دوربین مدار بسته هم دارد که احیانا مشکلی پیش نیاد. این باعث می شد وسایل سنگین و لپ تاپ را که لازم داریم همه جا مثل سلف و بخش اداری که کار داریم و ... با خودمون نکشیم. ممنون از توجه و پیگیری تون و ممنون از پل ارتباطی .(30/11/1395، 21:45:17)
  پاسخ: با سلام برای مورد اسکان موقت دانشجویان دکتری در مکان خوابگاه هفتم تیر دختران و مرکزی پسران اتاق مرتبی به عنوان اتاق مهمان در نظر گرقته شده است که با مراجعه به دفتر سرپرستی و ارائه کارت دانشجویی قابل استفاده است (البته با دریافت هزینه مختصر).در خصوص کمد در دانشکده ها برخی دانشکده ها مثل صنایع دیدم که اقدام کرده اند. پیشنهاد می شود برای اقدام مشابه به رئیس دانشکده تقاضا دهید.
 • سلام.ببخشید کمسیون انتقالی اگه موافقت بشه دانشجوی روزانه که انتقال پیدا میکنه به دانشگاه دیگه به صورت روزانه حساب میشه یا باید هزینه شبانه رو پرداخت کنه.باتشکر(28/11/1395، 13:45:49)
  پاسخ: با سلام انتقال دانشجوی روزانه از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر به نوبت دوم تبدیل می شود. اگر نمره روزانه دانشگاه مقصد را آورده باشد با تصمیم دانشگاه مقصد می تواند بصورت روزانه ادامه تحصیل دهد.
 • با سلام و خسته نباشید .. سوال من این بود که برای تمدید سنوات آموزشی درخواست کمیسیون کرده بودم .. در پروفایل بنده نوشته در شورا بررسی شد .. حالا من باید چکار کنم چگونه انتخاب واحد کنم هنوز سیستم برای من در سامانه گلستان اجازه انتخاب واحد نمی ده .لطفا راهنمایی بفرمایید. (27/11/1395، 17:21:44)
  پاسخ: با سلام . مصوبات کمیسیون به معاونت آموزشی ابلاغ شده است. از شنبه سی ام بهمن ماه به آموزش دانشگاه و دانشکده ها هم ابلاغ می شود. پس از اعمال مصوبه در سیستم گلستان می توانید ثبت نام نمایید. (برای پیگیری به دانشکده مراجعه فرمایید)
 • سلام ببخشید کمسیون موارد خاص شامل این میشه که کسی پدرش رو از دست داده و حدود سی ساعت راهش از شاهرود دور و تعداد خانواده زیاد باشد و خرج رفت امد بسیار بالاست میشود و برای ثبت نام کمسیون باید چقدر پول پرداخت کرد.خوسحال میشم راهنمایی کنید .باتشکر(25/11/1395، 09:18:28)
  پاسخ: با سلام
  از سئوال متوجه مشکل شما نشدم. تعريف موارد خاص : موارد خاص به وضعيت دانشجوياني گفته مي شود که جريان تحصيل آنان به خاطر عللي خارج از اراده و اختيار آنها که در تحصيلشان موثر بوده با مشکل مواجه گرديده و حل آن با مقررات و آيين نامه هاي موجود ممکن نيست و رسيدگي به مشکلات تحصيلي آنها و ارائه راه حل منطقي به بررسي بيشتر و قضاوت دقيقتر و همه جانبه نياز داشته باشد.
  چنان که در تعریف موارد خاص آمده مسئله و کار خود را ابتدا با مدیر گروه و رئیس دانشکده باید مطرح نمایید که ممکن است با آیین نامه ها و مقررات موجود حل شود در غیر اینصورت می توانید تقاضا را به از طریق سامانه خدمات الکترونیک خدمات دانشجویی ثبت نمایید. که مورد بررسی قرار گیرد.
 • با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدانم مبالغ وام ضروری (وسایل کمک اموزشی )تا چقدر می باشد(20/11/1395، 13:09:03)
  پاسخ: باسلام و احترام. سقف وام ضروری برای همه مقاطع تحصیلی 6/000/000 ریال می باشد. جهت اطلاع از چگونگی تقاضا به امور دانشجویی آقای سید جواد آقایان مراجعه فرمایید
 • با سلام خدمت شما در سامانه معاونت دانشجویی درج شده از تاریخ 11/12/1395 ساعت 16 می شود فرم موارد خاص را برای دانشجویان ارشد پر کرد ولی فقط یک پیام وجود دارد و کاری نمی شود انجام داد لطفا توضیح دهید بنده در کمیسیون موارد خاص در دانشگاه برق درخواست ترم 6 را دادم و در دانشگاه قبول شد (12/11/1395، 21:23:50)
  پاسخ: با سلام
  پس از تکمیل گزارشی پیشرفت کار / تحصیلی و تایید استاد راهنما و گروه/ دانشکده و تحصیلات تکمیلی باید تقاضای تمدید ترم 6 را از طریق سامانه کمسیون موارد خاص در سامانه معاونت دانشجویی ارائه دهید. پس از تکمیل تقاضای سیستمی ابتدا دانشکده و بعد تحصیبلات تکمیلی و پس از آن دبیر کمسیون و نهایتا در جلسه کمسیون بررسی و تصمیم گیری می شود.
 • با سلام و خسته نباشید خدمت شما.سوال من درباره کار دانشجوییست.من هیچ پیش ثبت نام و یا اطلاعاتی درباره کاردانشجویی در سایت پیدا نکردم.میخواستم نحوه ثبت نام رو بپرسم من احتیاج زیادی به کار دانشجویی دارم و تاشروع ترم جدید چون راه دور هستم نمیدونم چجوری اطلاعات رو پیداکنم..ممنون میشم راهنمایی و اگرامکان داره کمکم کنید.سپاس (12/11/1395، 02:10:44)
  پاسخ: با سلام:اطلاعيه كاردانشجويي و نحوه تقاضا هر ترم پس از شروع كلاسها در سامانه معاونت دانشجويي به آدرس stu.shahrood.ac.ir قرارداده مي شود . تمامي مراحل تقاضا به صورت اينترنتي در اين سامانه مي باشد وليكن لازم است به واحدي كه شما تقاضاي كاردانشجويي در آن را داريد مراجعه نماييد تا آن واحد با كاردانشجويي شما درسامانه موافقت نمايد. لذا پس از شروع كلاسها در هر ترم اطلاعيه كاردانشجويي را ملاحظه نماييد. لازم به ذكر است اين اطلاعيه هر ترم براي تمامي دانشكده ها نيز جهت نصب در تابلوي اعلانات ارسال مي گردد .
نام:
پست الکترونیک:

معاونت دانشجویی: