طیبه حقیری

استادیار دانشکده علوم ریاضی

دکترای تخصصی ریاضی کاربردی گرایش جبر خطی عددی

دانشگاه محل فارغ التحصیلی:
زمینه ها و علایق پژوهشی: جبر خطی عددی، آنالیز عددی، محاسبات ماتریسی، آنالیز بازه ای
عضویت در مجامع علمی:
افتخارات علمی و اختراعات:
شرح مختصر (درباره):


تلفن تماس:
تلفن داخلی:

محتوای الکترونیک

تابلوی اعلانات

یک امکان دسترسی جدیدتر! (1399/2/24)

دانشجویان محترم، سلام و ایام به کام. برای سهولت دسترسی و رفع اشکال، گروه های زیر در تلگرام برای دروس ریاضی دو و معادلات تشکیل شده است. لطفا تا تاریخ 26 اردیبهشت 99همگی در گروه عضو شوید. سپاسگزارم: *****https://t.me/math2_Haqiri***** *****https://t.me/DE_Haqiri*****

آخرین فرصت های تحویل تمرینات را دریابید... (1399/2/17)

دانشجویان ارجمند، سلام. طاعات قبول. شما هنوز تا ساعت 24 چهارشنبه مورخ 17 اردیبهشت برای ارسال پاسخ تمرینات سری اول فرصت دارید. جسارتا توصیه اکید می کنم که این امکان را غنیمت بشمرید. به دست آوردن یک نمره از حل تمرین معمولا راحت تر از گرفتن یک نمره در برگه امتحانی است :) ضمنا برخی از دوستان شما پاسخ های درست خود را چند روزی هست که ارسال کرده اند. موفق باشید.

زمان پاسخ گویی به دانشجویان (1399/2/12)

سلام عزیزان. ایام به کام. با توجه به حجم پیام ها قصد دارم ساعت 23 تا 1 بامداد هر شب به جز دوشنبه شب ها را به پاسخگویی به شما اختصاص دهم. لطفا این موضوع را در نظر داشته باشید. منظور کلیه پیام ها از طریق این صفحه، ای میل یا تلگرام است. سپاس.

یک امکان دسترسی جدید به استاد (1399/2/11)

با سلام و آرزوی قبولی طاعات. از این پس از طریق تلگرام با آیدی زیر هم می توانم پاسخگوی شما باشم: HaqiriShahroodut@ با تشکر.

آدرس ای میل استاد (1399/2/11)

thaqiri@gmail.com

کانال تلگرامی دروس هماهنگ دانشکده علوم ریاضی (1399/2/11)

https://t.me/math_shahroodut

اطلاعیه حل تمرین ها (1399/2/11)

دانشجویان ارجمند با سلام و آرزوی سلامتی شما عزیزان همانگونه که در اطلاعیه دانشکده علوم ریاضی ذکر شد قرار است برای هر یک از دروس هماهنگ 6 سری تمرین از فصلهای مختلف دروس مربوطه تهیه گردد و در کانال دروس هماهنگ و دانشکده ریاضی بارگذاری شود. ✳️ 6 نمره از نمره پایان ترم شما به حل این تمرینات اختصاص داده شده است که برای هر سری از تمرینات نمره ای در نظر گرفته شده است. ✳️ لطفا تمرینات را در موعد مقرر حل کرده و بعد از اسکن کردن با CamScaner فایل pdf بدست آمده را به ایمیل اساتید خود ارسال بفرمایید. ✳️ توجه شود که پاسخ های ارسالی بعد از تاریخ مشخص شده قابل قبول نمی باشند. ✳️ عنوان فایل ارسالی خود را نام و نام خانوادگی خود قرار دهید. با تشکر

بازخورد جزوات و ویدیوی آموزشی (1399/2/7)

دانشجویان ارجمند، لطفا برای تصمیمات و نتایج بهتر مرا از نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود در باب جزوه ها و ویدیوها مطلع سازید. از قسمت پرسش و پاسخ و یا از طریق ای میل در خدمت هستم. سپاس.

مدیرت شرایط جدید (1399/2/7)

دانشجویان عزیز، سلام، امیدوارم در صحت و سلامت کامل به سر ببرید. به خوبی نگرانی های شما را درک می کنم. اما بدانید که فعلا سالم ماندن در اولویت است. همکاران گرامی من لطف کرده و اسلایدهای آموزشی خود را در درس های ریاضی یک، ریاضی دو و معادلات دیفرانسیل در اختیار همگان قرار داده اند، متشکرم. جهت آسایش هر چه بیشتر شما، به مرور جزوات دست نوشته خود را به همراه ویدیوهای آموزشی نظیر در قسمت محتوای الکترونیک بار گذاری می کنم. با آرزوی موفقیت و بهروزی.

تاریخ شروع کلاس ها (1399/2/5)

با سلام. به امید خدا، کلاس های درسی شما از تاریخ 23 فروردین 99 در همان ساعات قبلی خود برگزار می شوند.

زمینه‌های تدریس

سرپرستی پایان‌نامه‌ها

تعداد کل 0

مقالات و کتب

مقالات ژورنالی
مقالات کنفرانسی
تالیف كتاب

پروژه‌های تحقیقاتی

سوابق پژوهشی و اجرایی

دانشجویان دکتری

برنامه هفتگی

برنامه هفتگی 8-10 10-12 12-14 14-16 16-18 18-20
شنبه
یک‌شنبهریاضی ۲ گروه ۸معادلات دیفرانسیل گروه ۱۴
دوشنبه
سه‌شنبه
چهارشنبهمعادلات دیفرانسیل گروه ۱۴ریاضی ۲ گروه ۸
پنج‌شنبه
توضیحات:

پرسش و پاسخ