ریاضی عمومی 1 - علوم پایه

کارشناسی

مریم قرآنی

محتوای درس

ریاضی 1-دانشکده فیزیک و شیمی (1398/12/16)

دانشجویان ارجمند لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و فیلم آموزشی مربوط به جلسات مختلف درس ها را دانلود کنید و گوش دهید. همچنین در این لینک پی دی اف مربوط به جلسات درس ها نیز قرار داده شده است. http://shahroodut.ac.ir/fa/as/econtent.php?id=S1048&contentid=1936

توجه: (1398/12/16)

توجه شود که در ویدئو های بارگزاری شده، در ویدئو و فایل پی دی اف جلسه سوم از قسمت توابع هاپیربولیک به بعد مطالب به پایان ترم منتقل شده است و لزومی ندارد فعلا آنها را مطالعه کنید. تا کنون تا پایان ویدئو سوم به شما در کلاس درس داده شده است. برای قبل از عید باید تا پایان ویدئو جلسه هفتم و جزوه جلسه هفتم مطالعه شود. هر گونه سوال راجع به این بخش ها را می توانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید یا از طریق ایمیل maryamghorani@gmail.com بپرسید.

سوالات حل شده و تمرینات فصل اعداد مختلط (1398/12/16)

در فایل فوق تعدادی مثال حل شده و تعدادی تمرین مربوط به فصل اعداد مختلط آورده شده است. لطفا انها را مطالعه کنید و سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

سوالات حل شده و تمرینات فصل تابع (1398/12/16)

در فایل فوق تعدادی مثال حل شده و تعدادی تمرین مربوط به فصل تابع آورده شده است. لطفا انها را مطالعه کنید و سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

جزوه آموزشی درس ریاضی عمومی 1-گروه های فیزیک و شیمی (1399/1/27)

دانشجویان ارجمند با سلام. آرزوی سلامتی و بهروزی شما را دارم. در ادامه فایل های جزوه درسی مربوط به درس ریاضی عمومی 1 را به صورت فصل به فصل قرار می دهم. لطفا آنها را دانلود کنید و به صورت دقیق مطالعه کنید و هر گونه سوال راجع به این بخش ها را می توانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید یا از طریق ایمیل maryamghorani@gmail.com بپرسید. قابلذکر است در این جزوه ها در کنار برخی مثالها عبارت optional قرار داده شده است. در واقع این مثالها اختیاری هستند و دانشجویان علاقه مند می توانند آنها را بخوانند.

فیلم های اموزشی مربوط به درس ریاضی عمومی 1 (1399/1/27)

دانشجویان ارجمند. با سلام و آرزوی سلامتی شما. در طول ترم سعی می کنم فیلم اموزشی مربوط به جلسات مختلف درس ریاضی عمومی 1 را که در کلاس تدریس نشده است را تهیه کرده و برای شما بارگذاری کنم. لطفا این فیلم ها را با دقت و به ترتیبی که قرار داده ام دانلود کرده و آنها را مشاهده کنید. هر گونه سوال راجع به این بخش ها را می توانید در بخش پرسش و پاسخ یا از طریق ایمیل maryamghorani@gmail.com مطرح کنید.

3-فیلم اموزشی بخش های پیوستگی و مشتق (1399/2/4)

در این فیلم مقداری راجع به پیوستگی بحث می کنیم. در ادامه بخش مشتق را تدریس می کنیم.

سری اول تمرینات تحویلی درس ریاضی 1 (1399/2/11)

دانشجویان ارجمند با سلام و آرزوی سلامتی شما عزیزان برای درس ریاضی عمومی 1 تعداد شش سری تمرین تا آخر ترم برای شما قرار خواهم داد. 6 نمره از نمره پایان ترم شما به حل این تمرینات اختصاص داده شده است که برای هر سری از تمرینات نمره ای در نظر گرفته شده است. لطفا تمرینات را در موعد مقرر حل کرده و بعد از اسکن کردن با CamScaner فایل pdf بدست آمده را به ایمیل اینجانب به آدرس maryamghorani@gmail.com ارسال بفرمایید. ✳️ توجه شود که پاسخ های ارسالی بعد از تاریخ مشخص شده قابل قبول نمی باشند. ✳️ عنوان فایل ارسالی خود را نام و نام خانوادگی خود قرار دهید.

کتاب انتگرال خور (1399/2/15)

با عرض سلام خدمت شما دانشجویان گرامی امیدوارم که کنار خانواده سلامت باشید. فایل کتاب انتگرال درخور پیوست شده است. لطفا آن را مطالعه کنید. در این کتاب به بحث انتگرال نامعین و تکنیکهای انتگرال گیری پرداخته شده است.

گروه تلگرامی مربوط به درس ریاضی عمومی 1 (1399/2/15)

دانشجویان ارجمند با سلام و آرزوس سلامتی شما عزیزان جهت ارتباط بیشتر با دانشجویان و رفع اشکال سوالات مربوط این درس گروه تلگرامی زیر تشکیل شده است. لطفا تنها دانشجویانی که این ترم با من درس ریاضی عمومی 1 علوم پایه دارند به آن ملحق شوند. https://t.me/joinchat/P8lmoBm-yVcyJSb67Rm9Cw

12-فیلم آموزشی انتگرال گیری -قسمت پنجم (1399/3/10)

در این درس ابتدا ادامه روش تغییر متغیر و سپس روش تغییر متغیر مثلثاتی تدریس می شود.

13-فیلم آموزشی انتگرال گیری -قسمت ششم (1399/3/10)

در این درس انتگرال گیری از کسرهای گویا تدریس می شود.

14-فیلم آموزشی انتگرال گیری-قسمت هفتم (1399/3/10)

در این درس روش تغییر متغیر نصف طول قوس و روش جز به جز تدریس می شود.

16-فیلم آموزشی انتگرال قسمت نهم (1399/3/18)

در این درس بعضی از کاربردهای انتگرال معین تدریس می شود.

17-فیلم آموزشی انتگرال قسمت دهم (1399/3/18)

در این درس روش محاسبه طول قوس بررسی می شود. همچنین انتگرال های ناسره مورد بررسی قرار می گیرند.

پرسش و پاسخ

سلام استاد سال نو مبارک باشه استاد شما کلاس مجازی نمی زارید؟ (فرزانه یقینی - 27/1/1399، 14:52:43)
پاسخ: با سلام. فیلمهای آموزشی در این صفحه بارگذاری می شود.