سیستم های اطلاعات مدیریت

کارشناسی

خسرو حسین زاده بابره

محتوای درس

نقشه راه درس سیستم های اطلاعات مدیریت در ترم دوم 99-98 (1398/12/19)

با سلام خدمت دانشجویان عزیز امیدوارم از نعمت سلامتی برخوردار بوده و بخوبی تدابیر لازم برای مقابله با چالش پیش آمده ( بیماری کرونا ) را سر لوحه کار خود قرار دهید . همانطور که در ابتدای ترم خدمتتان عرض کردم این درس از دو بخش عمده امتحان پایان ترم و پروژه برخوردار می باشد . برای امتحان پایان ترم به مرور خلاصه درس تدوین و از طریق همین کانال در اختیار کلیه دانشجویان عزیز قرار می گیرد . برای پروژه درس نیز در حال انتخاب و تلخیص مقالات مناسب بوده که پس از انتخاب نهایی از همین طریق در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد . هر مقاله با شماره خاص در اختیار شما قرار گرفته و هر دانشجو با توجه به میل و سلیقه خود یکی را گزینش و از طریق کانال تلگرامی تعبیه شده در تلگرام شماره مقاله انتخابی را اعلام خواهد کرد . بدیهی است اولویت گزینش هر مقاله در کانال تلگرامی با افرادی که زودتر گزینش کرده اند خواهد بود . از خدای متعال سلامتی یکایک هم میهننان عزیز بویژه شما دانشجویان گرامی را خواستار بوده و امیدوارم تجربه آموزش الکترونیکی پدیدآمده را بخوبی با یکدیگر سپری کنیم . تا بارگذاری مطالب درسی خدانگهدار یکایک شما

ارسال مقالات از طریق کانال تلگرامی طراحی شده خاص درس سیستم های اطلاعات مدیریت (1399/1/16)

با سلام خدمت دانشجویان عزیز ، طی روزهای گذشته به تعداد دانشجویان ثبت نام شده در درس مقاله در گروه طااحی شده در پیامرسان تلگرام بارگذاری گردید . خواهشمند است با مراجعه به گروه مذکور مقاله انتخابی خود جهت پروژه درس را برگزیده و به انجام پروژه همت گمارید . با آرزوی سلامتی برای یکایک شما عزیزان .

پیگیری درس سیستمهای اطلاعات مدیریت از طریق پیامرسان تلگرام (1399/1/16)

با سلامی دوباره خدمت شما دانشجویان عزیز ، امیدوارم از سلامتی کامل برخوردار بوده و ایام را در پناه خداوند منان بگذرانید . چالش بکونه ای شد که فعلا از نعمت دیار شما محروم گردیده و باید از طریق آموزش مجازی ، امر آموزش پیگیری شود . لذا از این به بعد هر هفته مطالب درسی در گروه تلگرامی بارگذاری گردیده واز طریق همان گروه در ارتباط با شما خواهم بود . سلامتی و بهروزی همه شما عزیزان را از خداوند منان خواستارم .

پرسش و پاسخ