ریاضی عمومی 2 - فنی

کارشناسی

خسرو حسین زاده بابره

محتوای درس

محتوای مربوط (1398/12/14)

لینک محتوای مرتبط

نقشه راه آموزش درس ریاضی دو در ترم جاری (1398/12/19)

با سلام به دانشجویان عزیز ، امیدوارم از نعمت سلامتی برخوردار بوده و بخوبی تدابیر لازم برای مقابله با چالش پدید آمده ( بیماری کرون ) را سر لوحه کار خود قرار دهید . شرایط جاری بگونه ای است که تا اطلاع ثانوی تنها راه پیشبرد درس بهره گیری از آموزش الکترونیک خواهد بود . خوشبختانه محتوای آموزشی درس ریاضی عمومی دو موجود بوده و از این بابت مشکلی موجود نیست . اما برای رشد توانمندی شما در یادگیری بهتر مفاهیم درس و رشد توانایی شما در حل تمرینات مطالبی را از طریق همین کانال ارتباطی تقدیم حضورتان خواهم کرد . از همه شما تقاضا دارم به سوالاتی که طرح خواهد شد فکر کنید . لازم بذکر است پاسخ سوالات با وقفه در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا فرصت اندیشیدن از شما گرفته نشود . آینده خوب و خوشی را برای یکایک شما عزیزان از خدای متعال خواستارم . به امید دیدار .

معرفی یک کانال ارتباطی جدید (1398/12/27)

سلام بر دانشجویان عزیز ، امیدوارم در صحت کامل بسر ببرید .به منظور سرعت بخشیدن در یادگیری و انتقال مطالب درسی اقدام به راه اندازی یک گروه در پیامرسان واتس آپ با نام "ریاضی دو _ آموزش فراگیر " نموده ام .خواهشمند است با عضویت در این گروه امکان تبادل سریعتر اطلاعات را پدید آورید . سلامتی همگی شما را از خداوند متعال خواستارم .

یک تذکر به دانشجویان عزیز (1399/1/16)

به سب صرفه جویی در نوشتار و با توجه به اینکه اینجانب در دو گروه ریاضی دو به امر آموزش مشغولم ، اذا خواهشمند است اطلاعات مربوطه را از طریق گروه دیگر مطلع شوید . سلامتی وبهروزی همه شما را از خداوند متعال خواستارم .

طرح یک نکته برای دانشجویان گرامی (1399/2/14)

با آرزوی سلامتی برای شما ، اولین فایل در قالب پاورینت بارگذاری گردید .بزودی سایر فایل ها در قالب پاورپوینت با صوت تقدیم شما خواهد شد .

پرسش و پاسخ

استاد لینک گروه در واتس آپ و ایمیلتون رو میشه برامون ارسال کنید؟ (محمد مطهری نژاد - 17/2/1399، 23:55:45)
پاسخ: سلام ، ایمیل من zadeh.khosrow@gmail.com است . پاسخ سِئوالات را به این ایمیل ارجاع دهید .