ریاضی عمومی 2 - فنی

کارشناسی

خسرو حسین زاده بابره

محتوای درس

محتوای مربوط (1398/12/14)

لینک محتوای مرتبط

نقشه راه آموزش درس ریاضی دو در ترم جاری (1398/12/19)

با سلام به دانشجویان عزیز ، امیدوارم از نعمت سلامتی برخوردار بوده و بخوبی تدابیر لازم برای مقابله با چالش پدیدآمده ( بیماری کرونا ) را سر لوحه کار خود قرار دهید . شرایط بگونه ای است که تا اطلاع ثانوی بهره گیری از امکانات وب تنها راه آموزش درس ریاضی عمومی دو خواهد بود .خوشبختانه محتوای آموزشی درس ریاضی عمومی دو موجود بوده و از این بابت مشکلی موجود نیست . اما برای رشد توانمندی شما در یادگیری بهتر مفاهیم و حل تمرینات ، مطالبی را از طریق همین کانال ارتباطی تقدیم حضورتان خواهم کرد . از همه شما تقاضا دارم به سوالاتی که طرح خواهد شده فکر کنید . لازم بذکر است پاسخ سوالات با وقفه در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا فرصت اندیشیدن از شما گرفته نشود . آینده خوب و خوشی را برای یکایک شما عزیزان از خدای متعال خواستارم . به امید دیدار .

معرفی یک کانال ارتباطی جدید (1398/12/27)

سلام بر دانشجویان عزیز ، امیدوارم در صحت کامل بسر ببرید . به منظور سرعت بخشیدن در یادگیری و انتقال مطالب درسی اقدام به راه اندازی یک گروه در پیامرسان واتس آپ با نام " ریاضی دو _ آموزش فراگیر "نمودم . خواهشمند است با عضویت در این گروه امکان تبادل سریعتر اطلاعات را فراهم آورید . سلامتی همگی شما را از خداوند متعال خواستارم .

بارگذاری محتوای درس در گروه تعبیه شده در پیامرسان واتس آپ (1399/1/27)

با سلام خدمت همه دانشجویان عزیز ، امید که در پناه حضرت حق در سلامت کامل روزگار رو سپری کنید . اولین سری از سئوالات مرتبط با درس ریاضی عمومی دو بارگذاری گردید . خواهشمند است با عضویت در گروه به مثالها توجه کرده و سئوالات تعیین شده را حل کنید . بدیهی است پس از سه روز سئوالات درخواستی برایتان حل خواهد شد . برای عضویت در گروه لازم است از طریق پیامرسان واتس آپ یک پیام به بنده ارسال و مشخصات فردی و کلاس درس را اعلان فرمایید . شماره موبایل بنده 09198554649 می باشد . با امید سلامتی همه ایرانیان و نیک اندیشان جهان .

طراحی یک کانال ارتباطی دیگر در پیامرسان تلگرام . (1399/1/16)

با سلام خدمت دانشجویان عزیز ، همانگونه که مستحضرید یک کانال ارتباطی در قالب یک گروه در پیامرسان واتساپ طراحی گردید و مطالب زیادی در این گروه بارگذاری گردید ف اما به سبب مشکل ساختاری در واتساپ دانشجویانی که جدیدا به گروه ملحق گردیدند امکان دیدن مطالب پیسین را نداشتند ، لذا برای رفع این معضل و با توجه به قابلیتهای پیامرسان تلگرام اقدام به طراحی یک گروه تحت عنوان ریاضی عمومی دو - آموزش فراگیر در پیامرسان تلگرام کردم . از دانشجویان عزیز درس ریاضی عمومی دو تقاضا دارم با عضویت در گروه مذکور دنباله درس را فرا بگیرند . لازم بذکر است همان شماره پیشین برای الحاق به گروه کارساز است . برای همه شما از خداوند منان آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم .

طرح یک نکته برای دانشجویان گرامی (1399/2/14)

با آرزوی سلامتی برای شما ، اولین فایل در قالب پاورپوینت بارگذاری گردید ، بزودی سایر فایل های درسی با صوت بارگذاری و تقدیم شما خواهد شد .

پرسش و پاسخ

استاد سلام ببخشید میشه فقط همین پی دی افا رو که گذاشتین بخونیم ؟ (مهران جعفری - 27/12/1398، 18:50:37)
پاسخ: سلام . برای عضویت در گروه ایجاد شده در واتس آپ به شماره 09198554649 یک پیام با نام درس و نام خودتان بدهید ، موفق و موید باشید .