ریاضی عمومی 1 - فنی

کارشناسی

خسرو حسین زاده بابره

محتوای درس

محتوای مربوط (1398/12/14)

لینک محتوای مرتبط

نقشه راه درس ریاضی عمومی یک در ترم جاری (1398/12/19)

با سلام خدمت یکایک دانشجویان عزیز ، امیدوارم از سلامتی کامل برخوردار بوده و تدابیر لازم درخصوص مقابله با چالش پیش آمده ( بیماری گرونا ) را سرلوحه کار خود قرار دهید . خوشبختانه برای درس ریاضی یک محتوای الکترونیکی موجود بوده و مشکل خاصی موجود نیست ، اما به سبب رشد توانمندی شما در فهم بهتر مفاهیم درس ریاضی عمومی یک و حل تمرینات مربوطه ، به مرور محتوای درسی بهمراه تمریناتی در این کانال بارگذاری گردیده و پس از تخصیص فرصت مناسب پاسخ تمرینات بارگذاری خواهد گردید . لازم است در فاصله زمانی موجود، ذهن خود را به تحرک واداشته و به توانمندی لازم در حل تمرینات ذست یابید . امیدوارم تجربه خوبی در خصوص آموزش الکتونیکی در ترم جاری برگزار گردد . به امید بهرو.زی یکایک شما عزیزان

معرفی یک کانال جدید (1398/12/27)

سلام به کلیه دانشجویان گرامی ، امیدوارم در صحت کامل بسر ببرید .به منظور سرعت بخشیدن در یادگیری و انتقال مطالب درسی اقدام به راه اندازی یک گروه در پیامرسان واتس آپ با نام ریاضی یک _ آموزش فراگیر " نمودم . خواهشمند است با عضویت در این گروه امکان تبادل سریعتر اطلاعات را پدید آورید . سلامتی همگی شما را از خداوند متعال خواستارم .

بارگذاری محتوای درسی در کانال واتس آپ (1399/1/6)

با سلام خدمت دانشجویان عزیز ، امید که حالتون خوب باشه ، همانطور که گفته بودم یک گروه تحت عنوان ریاضی یک - آموزش فراگیر راه اندازی گردید و اولین قسمت از درس در قالب مبحث حد در گروه بارگذاری گردید . تعدادی مثال و بدنبال آن سِئوال بارکذاری گردیده . خواهشمند است با مطالعه اولیه نسبت به پاسخدهی به سئوالات اقدام نمائید و در صورت اشکال شماره سئوال مورد نظر در گروه به بنده اعلام گردد تا حل آن تقدیم شما گردد. لازم بذکر است پس از قراردادن هر مبحث در گروه سه روز فرصت برای رفع اشکال خواهید داشت و پس از آن بحث بعدی بارگذاری گردیده و سئوالات مبحث جدید مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، لذا خواهشمند است از فرصت سه روزه برای رفع اشکالات خود کمال بهره را ببرید . در ضمن شماره موبایل اینجانب 09198554649 می باشد . با دادن یک پیغام از طریق پیامرسان واتس آپ و معرفی خود و درس مربوطه به عضویت گروه مربوطه در خواهید آمد . به امید بهروزی همه ایرانیان بلکه همه انسانهای شایسته زیست در این عالم خاک .

طراحی یک کانال ارتباطی دیگ در پیامرسان تلگرام (1399/1/16)

درود و سلامی دوباره بر دانشجویان عزیز ، همانگونه که مستحضرید در اطلاعیه قبلی به معرفی یک کانال ارتباطی در پیامرسان واتساپ اشاره شد . برهمین اساس مطالب بر روی آن بارگذاری گردید ، اما چون پیامرسان واتساپ از قابلیتهای پایینتری نسبت به پیامرسان تلگرام برخوردار بود لذا ماحصل کار به اینجا انجامید که به پیامرسان تلگرام کوچ کرده و درس از طریق تلگرام ئنبال شود لذا خواهشمندم از طریق تلگرام و همان شماره پیشین اینجانب به گروه تحت عنوان ریاضی عمومی یک - آموزش فراگیر ملحق شوید . انشاءالله طی روزهای آینده همگی شما را در گروه مذکور حاضر ببینم . برای همگی شما آرزوی سلامتی و بهروزی را دارم .

طرح یک نکته به دانشجویان گرامی (1399/2/14)

با آرزوی سلامتی برای شما سه فایل اولیه در قالب پاورپوینت تقدیم شما گردید . طی چند روز آینده صوت مربوطه به پاورپوینت الصاق و شما عزیزان از یک ابزار کارآمدتر برای یادگیری مباحث درسی برخوردار خواهید شد .

پرسش و پاسخ

استاد خودتون ویدیو از درس نمیزارین باید ویدیو های استادمولایی رو دنبال کنیم (ملیکا شبیهی - 16/12/1398، 12:15:35)
پاسخ: سلام ، بدلیل زمانبر بودن تولید محتوا در کوتاه زمان امکان تهیه آن موجود نیست ولی در یک بازه زمانی مناسب خواسته شما محقق خواهد شد .