اخبار و رويدادها: رشد 5 درصدی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه
ورود به سايت

رشد 5 درصدی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه
شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷- ۱۵:۱۳:۲۵

رشد 5 درصدی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی دانشگاه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود از پذیرش بیش از 1200 نفر در مقطع کارشناسی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شاهرود و به نقل از دکتر ناصر گودرزی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، این دانشگاه در سال جاری میزبان بیش از 1200 نفر دانشجو جدیدالورود در مقطع تحصیلی کارشناسی بوده است. وی اظهار کرد: از روز ‌شنبه 31 شهریور ماه جاری ثبت نام دانشجویان جدیدالورود این مقطع تحصیلی در دانشگاه آغاز گردید و تا روز پنجشنبه 5 مهر ماه سال 97 ادامه یافت.

دکتر گودرزی گفت: پذیرفته‌ شدگان  با حضور در محل ثبت نام طبق طبقه بندی دانشکده ها پس از استراحت در فضاهای در نظر گرفته شده، با در دست داشتن مدارک شناسایی خود مراحل ثبت نام را با موفقیت طی نمودند.

رشد 5 درصدی دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی

ایشان در گفتگو با کارشناس روابط عمومی دانشگاه به رشد 5 درصدی دانشجویان جدیدالورود در مقطع کارشناسی این دانشگاه اشاره نمود و خاطر نشان کرد: خوشبختانه نه تنها در این مقطع بلکه در مقاطع ارشد و دکتری شاهد این رشد بوده ایم.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شاهرود افزود: حضور کارشناسی به منظور پاسخگویی سوالات آموزشی به دانشجویان، حضور نماینده ای از دانشکده مهندسی کشاورزی جهت تسهیل در کسب اطلاعات دانشجویان این دانشکده، حضور نماینده تربیت بدنی دانشگاه جهت اطلاع رسانی در خصوص فعالیت های فوق برنامه و حضور نمایندگان اداره کارآفرینی، کتابخانه و مرکز آموزش های آزاد جهت معرفی دوره های مربوط به هر حوزه از جمله اقدامات صورت گرفته در محل ثبت نام دانشجویان جدیدالورود بوده است.

گودرزی با بیان اینکه در جلسات متعدد طی ماه های مرداد و شهریور در این حوزه هماهنگی های لازم در خصوص روند ثبت نام صورت گرفته است، افزود: امید است دانشجویان جدیدالورود پس از ثبت نام، سال تحصیلی خوبی را در پیش داشته باشند.

 

 

12345